Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszynalia 2015 - wiemy kto zagra!

Tradycyjne święto żaków w tym roku odbędzie w dniach 14-16 maja. Studenci oraz goście imprezy bawić będą polskie zespoły - jakie? przeczytajcie.

Studenckie świętowanie rozpocznie się w czwartek 14 maja w klubie studenckim Panopticum finałem imprezy Pojedynek Rocka. Drugi dzień (piątek, 15 maja), rozpocznie się na sportowo turniejem FIFA, który  odbędzie się w budynku WSB przy ul Frysztackiej. O godz. 17 spod Uniwersytetu Śląskiego  wyruszy na cieszyński  rynek tradycyjny Korowód Studentów.

Po oficjalnym otwarciu o godz. 18:00  na scenie pojawią się w kolejności zespoły: Hertz Klekot, Jumanji, Tabu (scena na rynku w Cieszynie) a o 22:30 w Browarze Zamkowym wystąpi Babu Król.

W sobotę  od godz.  9:00  odbywać się będzie UEFA Cieszyn (UŚ Cieszyn), a od 14 Plener@Club Party  i gra Miejska - to wszystko na ternie WSB. Po wręczeniu nagród  o 17:00 na scenie (kampus UŚ) pojawią się zespoły: BAO, 8 Lat w Tybecie, Cinemon a na deser  o godz. 20:00 zagra grupa Leniwiec. Później zabawa przeniesie się do Klubu Panopticum, gdzie  wieczór zamknie  Coverband  - impreza którą poprowdzi DJ. 

Organizatorami imprezy są  Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Artystycznego oraz Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-10 11:23:06
veriouz: Z tego co wiem, to koncerty w sobotę odbywają się na kampusie UŚ, a nie na rynku.
2015-05-10 12:02:08
veriouz: Poprawne nazwy wykonawców to:<br />- BabU Król<br />- CinemOn<br /><br />A turniej futsalu odbędzie się na hali Uniwersytetu Śląskiego obok basenu, a nie na terenie WSB.<br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: