Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: zmiany w komunikacji miejskiej?

Cieszyński samorząd zachęca mieszkańców nadolziańskiego grodu do przesyłania własnych propozycji zmian dotyczących rozkładu jazdy autobusów miejskich.

- Wiem, że jest wiele uwag, dlatego zachęcam do aktywnego ich zgłaszania, formułowania swoich oczekiwań i ich argumentowania - napisała na Facebooku Gabriela Staszkiewicz.

Propozycje można przesyłać mailowo na adres rdg@um.cieszyn.pl - magistrat czeka na nie do 2 listopada. - Propozycje korekt, które nie wymagają istotnych zmian w rozkładach jazdy zostaną przeanalizowane i w uzasadnionych przypadkach uwzględnione przy opracowywaniu rozkładów obowiązujących od 1 stycznia 2021 r. Natomiast pozostałe propozycje tj. wymagające zdecydowanych zmian w systemie komunikacji miejskiej, zostaną wzięte pod uwagę przy opracowywaniu Planu Transportowego Miasta Cieszyna - czytamy na portalu miasta Cieszyn.KR/UM Cieszyn

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-21 20:34:50
tom-81: Wszystko ładnie, pięknie szkoły pozamykali ścież a kto mi teraz wróci pieniądze za bilet miesięczny? Najłatwiej się okrada biednego no nie
2020-10-21 20:38:01
tom lem: Nasza Pani Burmistrz chyba ma pecha wybierając termin konsultacji społecznych transportu miejskiego w okresie czerwonej pandemii. Od dawna wiadomo, że częstotliwość przejazdów miejskich pojazdów jest problemem, lecz w obecnej sytuacji lepiej poruszać się osobówką niż pojazdami do masowej komunikacji. Na marginesie, czy przedstawiciel właściciela ZGK jest zobowiązany zajmować się takimi problemami(?), czy do obowiązków Zarządu miejskiej spółki nie powinno należeć rozwiązanie tego kłopotu? Wygląda na brak zaufania do nowo powołanego Zarządu, lub na usilne wykazanie własnych kompetencji nad kompetencje osób do tego powołanych, chyba że z nadmiary wolnego czasu - a to inna sprawa ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: