Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: ziemia osunęła się na pracownika w wykopie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (13.02) tuż przed południem na ulicy Frysztackiej w Cieszynie. Jeden z pracowników wykonujących w tym miejscu prace, znajdując się wykopie, został przysypany osuwającą się ziemią. Natychmiast przystąpiono do akcji ratunkowej, mężczyzna trafił do szpitala.

Po przybyciu na miejsce strażaków mężczyzna był przytomny, jednak ziemia przysypała go do wysokości klatki piersiowej. Natychmiast przystąpiono do akcji ratunkowej. – Zabezpieczono teren działań i wprowadzono do wykopu trzech ratowników. Przystąpiono do odkopywania. Mężczyźnie udzielono wsparcia psychicznego i prowadzono z nim rozmowę. Poszkodowany tracił co jakiś czas świadomość, raz stracił przytomność. Podano mu tlen. Po uwolnieniu poszkodowanego położono go na noszach i wydostano z wykopu. Mężczyzna został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-13 19:11:35
doler: Hał der ju ty ziemio hał der ju....dlaczego poddałaś sie tak bez oporów sile grawitacji...czemu spadlas w dół a nie w górę? Ludzie szanujmy swoje zdrowie i zycie bo mamy jedno. Czy gdyby wykop byl dobrze zabezpieczony to by doszło do tego?
2020-02-13 19:29:55
tom lem: ... czy jest jeszcze jakiś inny powód wypadków poza skąpstwem lub pośpiechem?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: