Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: zgłoś usterkę przez telefon

1 maja zacznie działać w Cieszynie aplikacja NaprawmyTo.pl, która umożliwi mieszkańcom zgłaszanie różnego rodzaju awarii czy usterek w mieście.

- Jest to rozwiązanie, które zwiększa możliwości partycypacji mieszkańców. Będzie można w ten sposób zainicjować działanie odpowiednich instytucji. Do zgłoszenia będzie można dołączyć nie tylko konkretną lokalizację, ale także materiał zdjęciowy. Mieszkaniec nie musi już się zastanawiać, gdzie zgłosić problem, do którego wydziału lub instytucji. Zgłoszenia będą zbierane w jednym miejscu i dalej kierowane do pracowników merytorycznych - mówi Jacek Bąk, komentant cieszyńskiej Straży Miejskiej, która będzie koordynować działanie aplikacji.KR/SM Cieszyn

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-14 20:45:57
tom lem: ... ciekawe co z tą usterką "Strona z remontem ul. Głębokiej w Cieszynie ostatni raz była aktualizowana 25 marca. Informacje przyklejane do ogrodzeń albo drzwi są napisane w sposób niezrozumiały. Nikt z nas mieszkających albo pracujących w tym obszarze nie wie czy przejdzie, czy dojdzie w danym kierunku czy daną stroną. Takiego olewania ludzi ze świecą szukać. I to nie jest tak, że nie zgłaszamy braków/usterek/niedociągnięć. Po prostu nie ma reakcji. To nie do robotników należy informowanie, czy wspieranie nas użytkowników w przetrwaniu tego czasu. Jest czterech koordynatorów ! I może w tym kłopot, może jest ich za dużo i przesuwają odpowiedzialność. Jak można chociażby do chodzenia pozostawić płyty, które pod wpływem wody robią się śliskie jak śledź? Jak można nie zawiesić widocznej z daleka taśmy informującej, że przejścia brak? Usłyszałam podczas obrad komisji finansów, że mamy się większa wyrozumiałością wykazać, bo przecież nie ma psa przewodnika, który miałby nas przeprowadzać. Umowa z wykonawcą nas w żaden sposób nie chroni, koordynatorzy patrzą tylko na postęp prac, a my mamy sobie po prostu radzić i nie marudzić. W mojej kamienicy trzy razy piwnicę zalało fekaliami przez prace PSS (studzienki zasypali nieopatrznie gruzem). Dla jednego z koordynatorów to była drobna usterka. Nowa aparatura do CO została podtopiona - to też w ramach tej drobnej usterki). Nie jesteśmy nawet w połowie prac! Szanujcie mieszkańców, pracowników, przedsiębiorców, klientów, szanujcie ludzi po prostu."
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: