Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: zapadła się jezdnia

Przy ul. Kolejowej w Cieszynie, tuż obok stacji paliw, zapadła się jezdnia.

- W związku z awarią odcinek ulicy Kolejowej od  ronda do ul. Wyspiańskiego został wyłączony z ruchu - informuje cieszyński magistrat.



KR/UM Cieszyn

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

29
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-19 10:52:47
Bugs: Mogą nakręcić kolejną najgłupszą reklamę ever marketu jula.
2021-07-19 11:15:53
tom lem: ... no i mamy kolejną atrakcję turystyczną w Cieszynie - leje krasowe - niedawno na Bucewicza, teraz na Kolejowej, tylko czekać aż następna dziura się ujawni w wyremontowanej drodze. Aha, na Wyższej Bramie też powstały nowe dziury. Nowa nawierzchnia wytrzymała tylko jedną kadencję.
2021-07-19 12:31:07
iga: Tym Panom co piszą te durne komentarze życzył bym aby woda zabrała wam część domu ciekawe czy by wam taki humor dopisywał
2021-07-19 13:24:06
Bugs: @iga: Ale ta dziura nie zabrała żadnego domu chyba, że szczurom z kanału więc nie mędrkuj.
2021-07-19 15:45:33
pół_Sasina_z_Wiślicy: prawdziwa mega-dziura i to w kieszeni każdego Polaka dopiero się objawi jak przyjdzie spłacać długi zaciągnięte na 500+ i inne "podarunki" PiS, hahaha
2021-07-19 15:58:55
Vito: Polsasina, póki co spłacamy długi zaciągnięte, nie wiadomo na co, przez platformę i Tuska. Przypomnijmy: platforma w latach 2008-2016 zadluzyla Polskę na 520mld zł.
2021-07-19 16:08:17
: Do pół srandka i pół saletry. No kto policzy ile przyszło nam spłacać za lata wygórowanych sbeckich emeryturek? Tego wam żal nie było ale żal pieniędzy, które są na dzieci. Ale nie bądź taki hop do przodu zawistniku bo Tusk oświadczył że jak wygrają to nie cofną 500+ i za ta od dinozaurów Kopacz miała podobny projekt. W krajach zachodnich od lat podobne programy a ty joszczysz i joszczysz. Pobeczydz się?
2021-07-19 18:02:51
format: Gdzie ja mieszkam? dziura w drodze - a autorzy powyższych postów i tak dotarli do winy Tuska... Ja pie... skąd wy jesteście??? Zawsze myślałem że na zachód od Wisły ludzie mają trochę więcej rozumu...
2021-07-19 18:44:52
Pogromca pogromców i cwaniaczków: format to ty tak napisałeś. Nikt nie wspomonał o winie Tuska odnośnie dziury w drodze za to zawistnik z dymbowca pisał juz nie na temat o winie PIS . Prowokować każdy może, jeden lepiej, srandek gorzej. Znowu sobie tych kont nowych pozakładał i szczuje.
2021-07-19 18:51:14
Pogromca pogromców i cwaniaczków: To jest dopiero psychopata, wszystkich obwinia za swoje niepowodzenia. Też chce 500+ ale dzieci nie ma. To tak jakby. Niech jedzie do Niemiec i sklada wniosek o kindergeld. Ciekawe czy mu dadzą. Ciekawe co powiedzą na jego zawistne komentarze na niemieckich portalach jak będzie jechał po tych co dostają coś na dzieci?
2021-07-19 18:56:43
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Takiego srandka-steloka trzeba po prostu olewać. Niech się sam kisi we własnym zawistnym sosie. Kazdy ma to co siejąc. Niech mu dolewają jeszcze saletry, dyszole i dojlicjanty.
2021-07-19 19:05:26
: Pół Sasina ćwierć srandka i ćwierć saletry oj gdyby rodzice wiedzieli jaki zawistnik wyrośnie
2021-07-20 00:13:32
suski: do IGNORANTA powyżej szczególnie walecznego na polu szczucia i nienawiści w różnych wcieleniach BEZ SPACJI - będzie miał skrupulatnie udokumentowane swoje wyczyny i odpowiednio skompletowane ad perpetuam rei memoriam, a jak taki mądry to może nam przypomni jakie korzyści odniósł islam w VII wieku?
2021-07-20 00:22:22
Antykler   Forte: moim zdaniem ta dziura to znak ostrzegawczy od Pana Boga, aby ludek tej ziemi więcej się modlił, zaczął wreszcie na nowo do kościoła chodzić i w końcu składał na tacę ofiary adekwatne do rosnących kosztów utrzymania i potrzeb swych pasterzy a nie wykpiwał się nędznymi dwuzłotówkami z łaski rzucanymi, wiadomo powszechnie że ta waluta teraz g.... warta i coraz bardziej o kant d... rozbić
2021-07-20 00:40:34
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: @format: "na zachód od Wisły", w przybliżeniu ok, ale są wyjątki - na przykład Vito jest i s t e b n i o k, a ten cap BEZ SPACJI to zwyczajny p i s i e c na rykowisku
2021-07-20 05:24:29
Vito: Pogromca, ja raczej na zachód od Wisły a jeśli idzie o Istebna to powiedziałbym że jest na południe od wisly. No ale cóż, lewactwo musi się trzymać odgórnie narzuconych schematów to i geografie można zmienić. Tak jak z dwóch płci zrobić piętnaście.
2021-07-20 08:00:15
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: Vito przykro mi ale prosty test na inteligencję oblałeś: i s t e b n i o k to stan umysłu, tak jak p i s i e c zresztą
2021-07-20 16:53:11
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Nie na temat srandek. Dalej nie odpowiedziałeś. Wszystkich obwiniasz za swoje niepowodzenia. Też chcesz 500+ ale dzieci nie masz. Jedz do Niemiec i złóż wniosek o kindergeld. Ciekawe czy ci dadzą. Ciekawe co powiedzą na teoje zawistne komentarze na niemieckich portalach jak będziesz jechał po tych co dostają coś na dzieci? A dziura tak obraz zarządzania miasta przez pańcie, bo tam akurat rok temu kopali i mymieniali asfalt.
2021-07-20 16:55:06
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Teraz pociągną z kasy miasta żeby za swoje błędy pokryć a odpowiedzialnych niet.
2021-07-20 16:56:36
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Vito Pogromca jest jeden. Tamten to podszywany powtarzacz, małpka, papuga.
2021-07-20 16:58:31
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Pogromca pogromców i cwaniaczków. Widziałeś srandek już nie używa kont Wyśmienity cwaniaczek i Pogromca ciemnoty.
2021-07-20 17:56:34
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: ten powyżej TROLL BEZ SPACJI, o nicku i avatarze podobnych do moich, aż kipi nienawiścią w swych hejterskich postach - zwracam na to uwagę Redakcji odpowiedzialnej za publikowane treści, zabójca Pawła Adamowicza miał podobny profil osobowościowy, od tolerancji takich idiotów do tragedii niedaleko
2021-07-20 20:54:58
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Przypominam ci srandek że ty mi groziłeś. Szczujesz, podrabiasz konta, pomawiasz, kłamiesz, obrażasz jak jakiś psychopata. Teraz policja szuka mordercy który zastrzelił rodzinę. Do czego zdolni są psychopaci?
2021-07-20 23:14:45
: jedyne co ci rzeczywiście GROZI to kaftan bezpieczeństwa i przykucie do szpitalnego łóżka w Rybniku, zakuty we wiadrze barani łbie BEZ SPACJI
2021-07-21 00:07:43
marat: Żeby się wyjaśniło, dlaczego Wy tak często odwiedzacie konkretne miasto? krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszy+pozostałe osoby w różnych wcieleniach, włącznie z tymi kradzionymi.
2021-07-21 07:15:27
: donuś z marata też ci obrazek ukradli