Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn w obiektywie znamy zwycięzców

To była prawdziwa gratka dla miłośników fotografii. Ogromne zainteresowanie tematem i ponad 200 zdjęć - tak można w kilku słowach podsumować konkurs, którego organizatorem był Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miasta w Cieszynie.

Prawie 200 fotografii wzięło udział w konkursie "Cieszyn w obiektywie". Zwyciężyło zdjęcie wykonane przez mieszkańca Cieszyna. Nagrodę główną z rąk burmistrza odebrał Sławomir Piprek. 

Spośród najpiękniejszych zdjęć przedstawiających Cieszyn w atrakcyjny sposób wyłoniono to, które wzbudziło największy zachwyt wśród głosujących.

- Cieszę się z trzech powodów – podkreślał Mieczysław Szczurek podczas rozdania nagród w konkursie "Cieszyn w obiektywie" – po pierwsze, że było tak duże zainteresowanie konkursem i wpłynęło około 200 zdjęć. Po drugie nie ukrywam, radość sprawił mi również fakt, że zwycięzcą konkursu został cieszyniak. Po trzecie - wygrało zdjęcie, które w tak nietypowy i magiczny sposób ujęło miejsce, które widzimy niemal codziennie, nie tylko w perspektywie Cieszyna, ale i na banknocie... To dowód na to, że ta sama rzecz może wyglądać zupełnie inaczej...

Zdjęcia (maksymalnie dziesięć) na konkurs "Cieszyn w obiektywie" można było zgłaszać od 10 listopada do 9 grudnia za pomocą aplikacji na portalu społecznościowym Facebook. Spośród nadesłanych prac internauci wybrali laureata pierwszego miejsca – został nim Sławomir Piprek, który w nagrodę otrzymał aparat fotograficzny ufundowany przez Burmistrza Miasta Cieszyna. Na miejscu drugim znalazła się Agata Foltyn, miejscem trzecim nagrodzona została Maria Wrożyna.

Laureaci konkursu wyróżnieni zostali podczas grudniowej sesji Rady Miejskiej Cieszyna 29.12.2011. 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: