Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn szuka wolontartiuszy WOŚP

Na 13 stycznia 2019 roku został wyznaczony 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszyński sztab poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w zbieraniu środków. Tym razem zostaną one przeznaczone na zakup wyposażenia do szpitali dziecięcych.

Pierwsza okazja, aby zostać wolontariuszem WOŚP, nadarzy się już dziś (2 listopada). Zgłosić się będzie można między 16:00 a 18:30, a zapisy odbędą się w sali konferencyjnej na Zamku Cieszyn. Jak mówi Jan Wesoły, który ze swoją żoną Joanną organizuje cieszyński sztab- w zeszłym roku mieliśmy 150 wolontariuszy i taki sam limit otrzymaliśmy w tym roku.

Szans na zgłoszenie się do pomocy będzie jeszcze wiele. Jak dodaje Jan Wesoły- w zeszłym roku mieliśmy dyżury, które odbywały się w Domu Narodowym i można było przyjść się zarejestrować. W tym roku również będą się one odbywać, z tym, że na Zamku Cieszyn. Ponadto, w poniedziałek na stronie internetowej zamku dostępne będą formularze uczestnictwa.

Szczegóły można znaleźć na profilu facebookowym cieszyńskiego sztabu.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-03 15:07:03
mstudnicki: Sprzęt dla szpitali jest? - Jest. Serduszka za wrzutkę do puchy są? -Są. Więc o co chodzi krytykom tej pięknej inicjatywy? Ludzi nie interesuje działalność firm "Złoty melon" oraz "Mrówka cała" (i najnowsza firma "Jasna sprawa") . Ludzie nie chcą znać szczegółów działalności tych firm, mimo, że jest tego całe mnóstwo w sieci, Ważne, że we wszystkich mediach g.ównego ścieku - cisza. Ważna też jest ta milcząca świadomość "kto krytykuje ten przeciwny wspieraniu szpitali", mimo, że przecież wcale nie o to chodzi. Kto szuka, ten znajdzie. Pan Jerzy O. zanim włoży koszulkę "wolne sądy" powinien wykonać kilka wyroków sądu, które zobowiązują go do przedstawienia rzetelnych rozliczeń księgowych.. ale jak już wspomniałem - kogo to obchodzi.
2018-11-03 16:43:25
krzysztof.mm: pisz palancie do Ziobry, masz tak mocne argumenty, że Owsiaka od razu do pierdla wsadzą a ciebie awansują na pucybuta Misiewicza
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: