Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: stłuczka na Frysztackiej

W piątek (14.06.2019) do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Cieszynie na ulicy Frysztackiej. Na wysokości skrętu na osiedle w Marklowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do stłuczki dwóch pojazdów osobowych doszło w Cieszynie na ulicy Frysztackiej około godziny 14. Na miejscu interweniowali policjanci i strażacy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał – w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Czynności strażaków na miejscu w związku z tym ograniczą się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, neutralizacji wycieków posprzątania jezdni – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Na miejscu zdarzenia strażacy kierowali również ruchem, na szczęście nie było większych problemów z przejazdem. Ustaleniem odpowiedzialności za zderzenie zajęli się cieszyńscy policjanci.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-14 22:33:12
poCieszny: Daleko strażaki nie mieli ;)
2019-06-15 13:06:38
dawidb: wycieków nie bylo zabezpieczal patrol policji straz po chwili odjechala dajcie sobie spokoj z takimi wiadomosciami poszkodowana pojechala do szpitala karetka na badania
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: