Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn się cieszy! KFC już otwarte!

31 grudnia 2018 to wielki dzień dla fanów kultowego kurczaka z KFC. Na terenie Cieszyna zostały bowiem otwarte dwie nowe restauracje tej słynnej marki.

KFC Cieszyn Gumna i KFC Cieszyn Ogrodzona dołączyły do grona ponad 260 restauracji KFC W Polsce i ponad 18 000 restauracji tej marki na całym świecie.

Aż trudno dziś uwierzyć, że w 1930 roku, gdy Harland Sanders zakładał pierwszą restaurację KFC, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces. Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: „W to, co robisz, angażuj się maksymalnie I rób to jak najlepiej!” Dziś, mimo że od tamtej pory minęło już wiele lat, nadal ją wyznajemy. Wierzymy, że to właśnie ona stoi za sukcesem KFC i za jej sprawą tak wielu ludzi wybiera dziś nasze restauracje – tu czując się komfortowo, ufając nam i doceniając nasze starania. 

Ale nie było by tego wszystkiego gdyby nie wspaniali pracownicy KFC. To właśnie oni sprawiają, że nasi Goście otrzymują produkty najwyższej jakości, a dzięki ich szczeremu uśmiechowi i pozytywnej energii wielu z nich do nas wraca!

I Ty dołącz do #ekipy KFC!

Gwarantujemy:

  • Przyjazną atmosferę, by praca w restauracji sprawiała Ci przyjemność!
  • Elastyczny grafik, byś mógł bez przeszkód realizować Swoje plany!
  • Profesjonalne szkolenie, bo komfort Twojej pracy jest dla nas priorytetem!
  • Rozwój zawodowy, byś mógł zdobywać nowe doświadczenia!
  • Jasne zasady współpracy, bo dla nas jesteś równym partnerem!
  • Pakiet benefitów, bo nie samą pracą człowiek żyje!

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: ES
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją