Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: remont Rzeźniczej już wkrótce

Już w najbliższą środę (23.10.2019) ma wystartować przebudowa ulicy Rzeźniczej w Cieszynie (droga prowadząca wzdłuż dawnych terenów handlowych oraz Hali Widowiskowo-Sportowej). W związku z pracami przez ponad miesiąc mają występować utrudnienia w ruchu i ograniczenia przejazdu.

Ulica Rzeźnicza w Cieszynie jest w dosyć kiepskim stanie technicznym. Z pewnością nie pomógł fakt, że przez kilka miesięcy wytyczony był tam objazd, w związku z remontem ulicy Frysztackiej w Cieszynie. Przebudowa i remont drogi rozpocznie się już 23 października 2019 roku i ma potrwać nieco ponad miesiąc.

Prace mają polegać nie tylko na wymianie zniszczonej nawierzchni — Przebudowa polegać będzie na rozbudowie kanalizacji deszczowej, wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej jezdni oraz nawierzchni chodnika z kostki brukowej, betonowej. W trakcie robót, w tym rejonie wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów. Za utrudnienia i niezbędne ograniczenia spowodowane prowadzonymi robotami związanymi z przebudową ulicy Rzeźniczej, przepraszamy – informuje w mediach społecznościowych Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie. Planowo zakończenie robót ma nastąpić 30 listopada 2019 roku. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: