Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: remont Brodzińskiego i budowa mostu

W połowie kwietnia 2019 roku wydano decyzję, dotyczącą zezwolenia na rozbudowy drogi gminnej – ulicy Brodzińskiego w Cieszynie, wraz z budową mostu nad rzeką Bobrówką.

Inwestycja ma dotyczyć: przebudowy jezdni, wykonanie ciągu pieszo-rowerowego, przebudowy zjazdów na posesje, przebudowy skrzyżowań, budowy murów oporowych, budowy kanalizacji deszczowej wraz z wykonaniem studni deszczowych wzdłuż całego odcinka drogi, rozbiórki istniejącego mostu i budowy nowego mostu na Bobrówce, przebudowy kolidującej infrastruktury technicznej, budowy oświetlenia ulicznego i przebudowy istniejącego przejazdu kolejowego.

Informacje dotyczące działek, na których ma zostać przeprowadzona inwestycja, działek podlegających tymczasowego ograniczeniu w korzystaniu w związku z planowaną inwestycją oraz działek znajdujących się poza liniami rozgraniczającymi pas drogowych, na których inwestor będzie prowadził roboty budowlane, towarzyszące realizacji inwestycji dostępne są w decyzji. Link do dokumentu TUTAJ.

W związku z wydaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej strony zostały zawiadomione o możliwości wniesienia uwag w związku z inwestycją.

 

Google Maps
źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-24 14:40:40
Halos: No wreszcie ta droga, a zwłaszcza ten most doczekały się przebudowy! Alleluja!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: