Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn na kółkach wita lato

Aktywnie chcą powitać lato! I zapraszają do wspólnej zabawy mieszkańców Cieszyna. Wydarzenie już jutro wieczorem przy kładce sportowej nad Olzą.
Na rowerach, rolkach, hulajnogach – tak w piątek będą lato witać mieszkańcy. Z inicjatywą przyszedł do nas były strażnik Straży Granicznej. Zaproponował, aby zorganizować w Cieszynie takie właśnie powitanie lata - mówi Agnieszka Muras z cieszyńskiej Krytyki Politycznej. Inicjatywa ciekawa, dlatego wiele osób już podchwyciło temat. Impreza nie ma organizatorów, to inicjatywa oddolna, chcemy się po prostu spotkać, dobrze i aktywnie spędzić czas – dodaje Muras.
 
Powitanie lata odbędzie się jutro, w piątek o godzinie 21 przy nowej kładce nad Olzą. Spotkanie rozpocznie się po czeskiej stronie, następnie zebrani przejada na polską stronę i zrobią rundkę dookoła mostów.
 
 
 
 
Przyjedźmy na rowerach, rolkach, weźmy ze sobą hulajnogi, deskorolki czy inne kołowe pojazdy. Wspólnie okrążmy Olzę i w ten sposób zainaugurujmy zbliżające się lato – zachęca Muras.
 
Z racji późnej pory trzeba pamiętać o odblaskach i lampkach na rowerach. Zabezpieczmy tez głowę kaskiem. Oprócz jednośladów, mile widziane są też piłki, paletki do badmintona i inny sprzęt sportowy. Ci, który preferują mniej aktywny sposób spędzania czasu też są zaproszeni. Można po prostu wziąć ze sobą koc i wylegiwać się nad brzegiem Olzy.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: