Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn liczy na powrót do normalności

Od początku maja wiaty siedemnastu cieszyńskich przystanków zdobią specjalnie zaprojektowane przez pracowników Domu Narodowego plakaty. Mają one przypominać Cieszyniakom czasy sprzed pandemii, gdy miasto mogło swobodnie organizować imprezy kulturalne.

- Wiele z zaplanowanych wydarzeń musieliśmy odwołać. Akcja z plakatami ma na celu przywrócić dobre wspomnienia i pokazać, jak było pięknie i jak wkrótce pięknie może być. Mimo trudnych czasów z nadzieją patrzymy w przyszłość i już planujemy letnie imprezy, które mamy nadzieję odbędą się w naszym mieście – mówi Agnieszka Pawlitko z COK Dom Narodowy.

Plakaty będą wisieć na przystankach do połowy czerwca. - Mamy nadzieję, że akcja przypadnie lokalnej społeczności do gustu. Czekając na autobus będą mogli przypomnieć sobie czasy normalności a być może znaleźć siebie na plakacie - dodaje Łukasz Bielski z COK.

KR/COK

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-07 16:16:13
tom lem: .... Noooo! widać radny Bielski wziął sprawy w swoje ręce i będzie nam upiększał przestrzeń publiczną, może by tak Panie Radny, zacząć od egzekwowania Uchwały Krajobrazowej, którą Pan przegłosowała, a nie ma kto egzekwować np. od MZD na płosie targowiska, nie wspominając o właścicielu dawnej Termiki, który elewacje upiększył brudnymi szmatami, przy wjeździe do miasta ;-)
2021-05-07 18:19:53
św. Patryk.: właściciel dawnej Termiki to miasto o ile się nie mylę
2021-05-07 18:59:38
tom lem: ... a propos "....będą mogli przypomnieć sobie czasy normalności a być może znaleźć siebie na plakacie" - uzyskał Pan, panie radny zgodę na rozpowszechnianie wizerunku, od mieszkańców, w przestrzeni publicznej, by mieć nadzieję na zadowolenie z oklejania nowych przystanków plakatami. Coś mi się wydaje, że radny ma zbyt swobodny dostęp do szefowej, nie wspominając o dostępie do publicznej kieszeni, na wątpliwej jakości akcje upiększania miasta.
2021-05-08 10:43:04
romano1232: Normalności już nigdy nie będzie,ludziom technologia,media i ta tzw."pandemia",całkowicie zje....ła mózgi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: