Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: kradzież na torowisku

W środę (2.06) cieszyńska Straż Miejska otrzymała zgłoszenie od mieszkańca miasta, który w pobliżu mostu nad Bobrówką zaobserwował podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Po przyjeździe mundurowych na miejsce okazało się, że próbował on ukraść kabel sieci trakcyjnej - miał przy sobie nawet specjalne narzędzie. Zatrzymany został przekazany w ręce Policji.KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-07 21:18:47
: te kable się mu NALEŻAŁY!...
2021-06-08 10:53:04
Efob: Bo ktos zadzwonil,ale zeby SM poruszala sie po okolicy i pilnowala przestepcow ktorzy demoluja co popadnie.Nigdy nie widzialam zeby SM noca gdzies sie pokazala,bez samochodu,tylko naturalnie paraduja w samochodzie i robia sobie wycieczki.
2021-06-08 12:03:30
Ar--Ai: o kradzieżach: Dwa stowarzyszenia Roberta Bąkiewicza: Roty Marszu Niepodległości oraz Marsz Niepodległości mają szansę łącznie na milion złotych dotacji z Funduszu Patriotycznego. Eksperci wydali pozytywną opinię także w sprawach wniosków złożonych przez m.in.: Młodzież Wszechpolską, Fundację Jana Pietrzaka Towarzystwo Patriotyczne, Stowarzyszenie Koliber, Solidarnych 2010 i Redutę Dobrego Imienia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: