Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: kolejni pracownicy skarbówki po badaniach

Siedmiu kolejnych pracowników Urzędu Skarbowego w Cieszynie otrzymało pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Trzech kolejnych wciąż czeka na rezultat badań.

- Pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa SARS-Cov-2 otrzymało łącznie 18 pracowników, spośród ponad 160 zatrudnionych w Urzędzie Skarbowym w Cieszynie. Niestety na początku ubiegłego tygodnia zmarła jedna z zarażonych pracownic, która przebywała na kwarantannie domowej od 18 maja - mówi Michał Kasprzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Jak dodaje, cieszyńska skarbówka wraca powoli do pracy. - Na bieżąco realizowane są zadania urzędu, w szczególności sprawy związane ze zwrotami z PIT i VAT oraz pomocą dla przedsiębiorców. Więcej osób niż dotychczas pracuje zdalnie - zaznacza Kasprzak.

Wszystkie urzędy skarbowe w województwie śląskim są niedostępne dla klientów do końca czerwca. Skontaktować się z nimi można telefonicznie (poniedziałek-piątek od 7:30 do 14:30) lub mailowo. Przed placówkami stoją też skrzynki podawcze, do których można wkładać papierową korespondencję.

KR/Krajowa Administracja Skarbowa

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: