Cieszyn - kolejne utrudnienia

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców. Czekają na nich kolejne utrudnienia związane z budową ronda u zbiegu ulic Korfantego, Hajduka i Bielskiej w Cieszynie. Od jutra miejsce to będzie zamknięte dla ruchu.

O ile do tej pory wyłączona częściowo z ruchu była ulica Korfantego, to od czwartku zamknięte będzie całe skrzyżowanie. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie, w związku z realizowanym zadaniem pn. "Budowa wschodniej części ulicy Hajduka w Cieszynie" w dniu 12.10.2017 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu kołowego skrzyżowania ulic Korfantego, Hajduka, Bielskiej w Cieszynie. Objazd pojazdów będzie skierowany ulicami Kolejowa - Stawowa.

Jednak jak mówi Wiesław Sosin, dyrektor cieszyńskiego MZD – W związku z lokalizacją na ul Bielskiej przystanków autobusowych, pojazdy te, ale tylko one, będą mogły przejechać przez skrzyżowanie. Na czas robót pojazdy komunikacji miejskiej będą skierowane z ul. Bielskiej na trasę objazdową przebiegającą ul. Korfantego do ul. Kolejowej, a ruch na odcinku robót będzie sterowany sygnalizacją wahadłową.

Prace przy budowie ronda mają zostać ukończone do 27 października.

red.
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG,JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-12 18:51:07
kRISXD89: No Widać że MZD robi sobie imprezę w najlepsze zamykając Bielską, Jestem bardzo ciekaw czemu przed samym zamknięciem dali informacje na stronę. Po za tym czy pomyśleli o osobach które będą czekały na przystanku jadąc na studia koło usia niczego nie świadome że autobus nie przyjedzie bo droga jest zamknięta. Gdzie mają udać się te ososby?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją