Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: karambol i ucieczka

W poniedziałek (05.08.2019) do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Cieszynie po godzinie 14. Na ulicy Stawowej zderzyły się cztery samochody. Sprawca zdarzenia, wraz z pasażerem uciekł, aktualnie trwa akcja poszukiwawcza.

Jak relacjonują cieszyńscy policjanci, na ulicy Stawowej kierowca Fita Seicento uderzył w inny samochód osobowy, odbił się od niego i zderzył z kolejnymi dwoma pojazdami. Seicento skończyło na dachu, a kierowca pojazdu (sprawca wypadku) wraz z pasażerem oddalili się z miejsca zdarzenia piechotą. Policjanci potwierdzają, że znają tożsamość uciekinierów i prowadzą poszukiwania — Dziś około 14.20.na ul. Stawowej doszło do zderzenia się czterech pojazdów. Kierowca Seicento najpierw doprowadził do zderzenia w tył Forda Galaxy, a następnie uderzył w dwa kolejne samochody: Renault Master i Opla Astrę. Kierowca i pasażer Seicento po wyjściu z samochodu razem uciekli z miejsca zdarzenia. Wstępnie ustalono, że dwie osoby zostały ranne. Jednakże nie wymagały dalszej hospitalizacji i zostały zwolnione do domu. Trwają poszukiwania kierowcy i pasażera Seicento - wyjaśnia kom. Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że ich stan nie powinien być poważny.

Na ulicy Stawowej utrudnienia trwały przez kilka godzin. Aktualnie (godzina 17:30) wszystko wraca do normy. Aktualnie policjanci nie poinformowali o ewentualnym odnalezieniu kierowcy i pasażera z Seicento. Warto jednak zastanowić się nad konsekwencjami, gdyż ucieczka z miejsca zdarzenia znacznie pogarsza sytuację sprawcy zdarzenia – zarówno pod względem finansowym (domniemanie prowadzenia pod wpływem, ubezpieczyciele odmawiają wypłaty odszkodowań), jak i karnym.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-05 20:17:46
kierowca_bombowca: Jakieś cieszyńskie pijaczyny, najpierw kozaczą a jak się coś stanie to ukrywają się jak szczury w piwnicy.
2019-08-05 21:52:32
krzysztof.mm: seicento... to prawie jak czołg
2019-08-05 22:30:32
donekT: Prawie robi wielką różnicę.
2019-08-05 23:04:34
rainman: Kwestia dni i dotarcia do kierowców z kamerami albo nagrań z kamer zawieszonych na budynkach.
2019-08-06 15:54:13
krzysztof.mm: "karambol i ucieczka" - pierwsze skojarzenie: Macierewicz
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: