Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: ankieta pomoże przedsiębiorcom?

We wtorek (09.07.2019) Urząd Miejski w Cieszynie poinformował o podjęciu kroków w celu wspieranie rozwoju lokalnego, w tym również wsparcie cieszyńskich przedsiębiorców. W związku z tymi działaniami, władze miasta proszą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli lepiej poznać problemy, potrzeby i oczekiwania mieszkańców i przedsiębiorców.

- Gmina Cieszyn aktualnie realizuje projekt „Cieszy nas mała przedsiębiorczość” dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, mający na celu wypracowanie rozwiązań wspierających przedsiębiorców działających w śródmieściu Cieszyna. W jego ramach, przygotowaliśmy dla Państwa ankietę . Celem ankiety jest zebranie opinii przedsiębiorców i mieszkańców o ich potrzebach, problemach i oczekiwaniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Cieszynie. – poinformowały władze Cieszyna.

Pierwsze pytanie dotyczy związku respondentów z Cieszynem – dostępne opcje nie wykluczają z wypełnienia ankiety również osób spoza miasta. Drugie pytanie dotyczy spędzania czasu wolnego z podziałem na tydzień i weekendy. Pytania dotyczą preferencji, takich jak odpoczynek w domu, odwiedzanie lokali gastronomicznych, czy wyjść na zakupy. Kolejne pytania dotyczą miejsc, gdzie najchętniej dokonujemy zakupów spożywczych, o częstotliwość odwiedzania cieszyńskich sklepów (oraz sklepów poza miastem), częstotliwości wyjść do lokali gastronomicznych, udziału w wydarzeniach kulturalnych i opinii na temat miasta. Oprócz pytań zamkniętych pojawiają się również otwarte, takie jak prośba o wskazanie 3 rzeczy, które powinny się w Cieszynie zmienić, czy też opinia na teram atrakcyjności miasta.

Na koniec ankiety (w celach statystycznych) pojawia się prośba o podanie płci i wieku. Dzięki temu badania mają jeszcze lepiej zobrazować lokalne problemy i oczekiwania. Wszystkie odpowiedzi udzielane są anonimowo, istnieje również możliwość ominięcia poszczególnych pytań.

Link do ankiety dostępny tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

13
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-10 17:57:05
krzysztof.mm: ...a tymczasem Beata Szydło, ps. "Chciwa Niewiasta", z pojedynku na pojedynek poprawia wyniki swej porażki: dziś w Brukseli odniosła wielki s u k c e s przegrywając z a l e d w i e 21:27 głosowanie na szefową unijnej Komisji - gratulacje dla pani Beaty - przy okazji także gratulujemy wyróżnienia dla jej konsekrowanego syna Tymoteusza, w dowód uznania z pewnością nie tylko jego duchowych zalet będzie się on mógł teraz w kościele do owieczek odwrócić t y ł e m - dokładnie tak, jak jego m a m a do niepełnosprawnych - szczęść Boże Szydlej parze!
2019-07-10 18:05:55
donekT: Tylko pomyśleć, iż owa Niewiasta swe pierwsze polityczne szlify zdobywała pod szyldem PO. A jak tam się powodzi poprzedniczce, "Chytrej Babie" z Radomia?
2019-07-10 18:14:04
donekT: A tymczasem może postawić w Cieszynie kolejną galeryjkę, jeszcze bliżej ścisłego centrum? Oczywiście w imię postępu, rozwoju itd. Z pewnością wzrost konkurencji, zwłaszcza ze strony silnych na rynku marek, "pomoże" przedsiębiorcom z Głębokiej.
2019-07-10 20:15:21
skuter66: A co to ma wspólnego z ankietą?
2019-07-11 07:41:33
Mach: Kto to jest tym specem od pomagania przedsiębiorcom drogą wypełniania ankiet?
2019-07-11 07:48:34
Halos: krzysztof.mm: Błagam skończ z tymi politycznymi newsami tutaj! Przypominam art jest o sprawach Cieszyna, a nie czy Szydło, Tuska, Kaczyński czy Duda zrobili to albo tamto! Ogarnij się!
2019-07-11 09:45:52
krzysztof.mm: halos, błagam, ogarnijj się - Szydło, Duda czy Kaczyński mają sto razy większy wpływ na sprawy Cieszyna niż ankieta z ratusza!...
2019-07-11 09:53:15
Halos: krzysztof.mm: nie mówię, że jako osoby kiedyś czy dziś kierujące państwem nie miały czy nie mają wpływu, oczywiście. Ale co to wnosi do tej dyskusji? Co to ma do ankiety Ratusza? Po co tutaj akurat o tym piszesz? Załóż jakiegoś bloga i tam się spełniaj z newsami politycznymi, może tam ktoś będzie wchodził o to czytał.
2019-07-11 10:01:25
donekT: krzysztof-Q, czołowy lokalny KORYFEUSZU NIENAWIŚCI, znowu próbujesz szczuć? Jaki dajesz przykład młodemu narybkowi? Powinieneś się krzysztof-Q, po pierwsze się wstydzić. krzysztof-Q a pamiętasz owe słynne zdanie: "Ja wam wójta nie wybierałem". Jak krzysztof-Q uważasz, co twój idol próbował przekazać? Może, że ma wpływ na lokalne sprawy?
2019-07-11 10:04:01
donekT: krzysztof-Q, Zapomniałbym, polityczni zwierzchnicy takich okazów jak Ty krzysztof-Q, tego rodzaju działania traktują jako "MOBILIZACJĘ ELEKTORATU", szkoda tylko, iż prowadzą na podstawie czynników negatywnych, a nie pozytywnych.
2019-07-11 10:13:10
Halos: donekT: dokładnie w punkt! Ciągle ktoś kogoś na innych szczuje. A bo to PiS najgorszy, a nie bo PO najgorsze i tak w kółko. Nic to nie wnosi do dyskusji. Nie można porozmawiać o sprawach naszego miasta czy regionu. Wymienić poglądów, pomysłów co i jak zrobić lepiej. Po prostu dramat!
2019-07-11 11:04:47
john: Donek myślałeś o założeniu swojego fanklubu??? Zamiast komentarzy do artykułu ludzie będą komentować twoje komentarze.
2019-07-11 15:13:54
tom lem: Mach'u, autor tych słów -"Jestem ciekawa Państwa opinii, czy w okolicy ul. Stawowej i Bielskiej, widzicie przestrzeń dla parku handlowego? Czy potrzebujecie takiego miejsca w Cieszynie? Piszcie, proszę, w komentarzach."- jest specem, którego szukasz;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: