Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Choinka stoi i w Goleszowie

Kolejna gmina w regionie Śląska Cieszyńskiego chwali się bożonarodzeniowym drzewkiem. W Goleszowie choinka już stoi, ale na uroczyste rozświetlenie trzeba będzie poczekać.

Po Czeskim Cieszynie, Cieszynie i Skoczowie (Pisaliśmy: Jest to pierwsza świąteczna choinka w regionie, Skoczów też ma swoje drzewko , Cieszyn tez ma choinkę]  kolejna gmina chwali się swoim świątecznym drzewkiem.

- Wczoraj na placu pomiędzy szkołą a Urzędem Gminy w Goleszowie pojawiła się świąteczna choinka. Okazałe bożonarodzeniowe drzewko, które dziś już przyprószył śnieg, oznacza rozpoczęcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w gminie Goleszów oraz zapowiada zbliżające się wyjątkowe wydarzenie dla całych rodzin, jakim będzie Rozświetlenie Choinki – informują władze Gminy Goleszów.

Uroczyste zapalenie światełek na goleszowskiej gminnej choince ma odbyć się w piątek, 8 grudnia. - Będzie to nie tylko okazja do podziwiania przyozdobionej choinki i innych świątecznych iluminacji wokół niej, ale też do skorzystania z mnóstwa atrakcji i niespodzianek przygotowanych specjalnie na ten wieczór – zapowiadają goleszowscy urzędnicy.

 

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: