Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chciała skoczyć z mostu

Policjanci z cieszyńskiej komendy uratowali 35-letnią kobietę, która próbowała targnąć się na swoje życie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (11.04) wieczorem. - Po godzinie 21:00 oficer dyżurny policji w Cieszynie został powiadomiony o tym, że 35-letnia mieszkanka Cieszyna zamierza popełnić samobójstwo. Według zebranych przez dyżurnego, informacji kobieta miała udać się na jeden z mostów w Cieszynie – poinformował dziś asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol. - Sytuacja była bardzo poważna. Desperatka stała na moście. Na widok radiowozu zaczęła się przechylać na drugą stronę barierki. Policjanci wiedzieli, że liczy się każda sekunda. Natychmiast ruszyli w jej stronę i w ostatniej chwili ją powstrzymali – relacjonuje Pawlik.

35-latka została przekazana ratownikom medycznym i przewieziona do szpitala. - Z blisko dwoma promilami alkoholu w organizmie trafiła do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu została jej udzielona pomoc specjalisty – uzupełnia Pawlik i dodaje, że kryzys emocjonalny może dotknąć każdego i warto w takim przypadku zasięgnąć porady specjalisty.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: