Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Chcę jak najszybciej wrócić na motocykl”

Niemal dwa tygodnie po zakończeniu tegorocznej edycji Rajdu Dakar, czołowi polscy zawodnicy OLREN Teamu spotkali się z Prezesem PKN Orlen – Danielem Obajtkiem. Uczestnicy podsumowali swój występ w Arabii Saudyjskiej, a wśród nich był m.in. Adam Tomiczek z Cieszyna.

Przypomnijmy, że żaden z motocyklistów ORLEN Teamu nie ukończył 43. edycji Rajdu Dakar. Adam Tomiczek doznał urazu kompresyjnego na czwartym etapie, a Maciej Giemza musiał zrezygnować z dalszego ścigania nieco później, gdyż w wyniku upadku zerwał więzadła w barku.

- Po powrocie do Polski czuję się całkiem dobrze, choć prawa noga cały czas nie chce współpracować i czuję, że powrót do normalności zajmie trochę czasu. Do wypadku jechało mi się bardzo dobrze. Nie miałem ani większych przygód na trasie, ani problemów nawigacyjnych – przyznał cieszynianin.

Motocyklista ORLEN Teamu przechodzi obecnie rehabilitację, aby wrócić do pełnej sprawności. - Niestety, drugi rok z rzędu musiałem wycofać się trakcie rywalizacji. Teraz skupiam się na rehabilitacji, powrocie do pełnej sprawności. Chcę jak najszybciej wrócić na motocykl – dodał.

 

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-26 18:26:24
Po Prostu: Do trzech razy sztuka. Rodzicom współczuję, po prostu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: