Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Centrum Partnerstwa Lokalnego w Cieszynie

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie wspólnie z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z Cieszyna
od marca 2010r. realizuje projekt pn. „Centrum Partnerstwa Lokalnego”

W ramach projektu utworzono biuro Centrum Partnerstwa Lokalnego, które pełni funkcję informacyjną, promocyjną i szkoleniową dla uczestników projektu oraz wszystkich zainteresowanych. Można tu poszukać partnera do realizacji wspólnych przedsięwzięć, przeprowadzić rekrutację pracowników, skorzystać z fachowego doradztwa na temat pisania projektów, czy poszukiwania źródeł finansowania pomysłów, dostępna jest również sala szkoleniowa. Serdecznie zapraszamy do biura Centrum, które mieści się w siedzibie Partnera przy ul. Wałowej 4 w Cieszynie i czynne jest od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z ostatniej edycji, które odbędzie się w dniach: 16, 17, 23 i 24 maja 2011r. Są jeszcze wolne miejsca!!! Na szkoleniach uczestnicy uczą się jak efektywnie tworzyć i zawiązywać partnerstwa lokalne, jak identyfikować zasoby instytucjonalne tkwiące w otoczeniu lokalnym, jakie są cechy dobrego partnerstwa oraz rozpoznawane są oczekiwania, potrzeby i możliwości partnerów społecznych.

We wrześniu odbyła się również konferencja upowszechniająca ideę projektu. Zaś na zakończenie realizacji – w lipcu 2011r. odbędzie się konferencja kończąca, na której otrzymają Państwo publikację opracowaną przez ekspertów z dziedziny tworzenia partnerstw lokalnych oraz dialogu społecznego.|

Ponadto zapraszamy Państwa do udziału w krajowej wizycie studyjnej (czerwiec 2011r.), rekrutacja odbywać się będzie spośród uczestników wszystkich szkoleń w ramach projektu. Podczas wyjazdu pokażemy Państwu pozytywne efekty oddziaływania partnerstwa lokalnego. 

W ramach spotkań w gminach Powiatu Cieszyńskiego odwiedziliśmy już 11 gmin powiatu, ostatnie spotkanie zaplanowane jest w Dębowcu (27.04.2011r. o godz. 14.00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy). Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu, które będzie doskonałą okazją do zabrania głosu w dyskusji na tematy lokalne dotyczące m. in. współpracy, korzyści z niej płynących, problemów i trudności.


Informacje szczegółowe na temat projektu dostępne są:
na stronach internetowych:
http://www.pup.cieszyn.pl/www/akademia/efs
http://www.fundacjabycrazem.pl
a także w siedzibie Centrum Partnerstwa Lokalnego (Fundacja „Być Razem” z Cieszyna), ul. Wałowa 4 w Cieszynie, tel. 33 851 41 03 wew. 216, e-mail: cpl.cieszyn@wp.pl
oraz w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie, Plac Wolności 6, tel. 33 851 49 91 wew. 105, e-mail: centrumpartnerstwa@wp.pl

Okres realizacji projektu: od 1 marca 2010r do 31 sierpnia 2011r.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w działaniach zaplanowanych projekcie!


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki)

art. sponsorowany


źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: