Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Celebryci stela: Dominika Tajner-Wiśniewska się rozwodzi

Jak poinformowały media plotkarskie, Dominika Tajner-Wiśniewska (córka Apoloniusza Tajnera i żona Michała Wiśniewskiego) wyprowadziła się z willi lidera Ich Troje, który złożył dokumenty rozwodowe. Co sprawiło, że para zdecydowała się rozstać?

Media wskazują dwa powody. Pierwszym z nich jest start wiślanki w programie Dancing with the stars - Taniec z Gwiazdami, o którym pisaliśmy wcześniej (LINK). Michał Wiśniewski miał rzekomo dostawać ataków furii, gdy patrzył, jak jego żona tańczy z Wojciechem Jeschke. Na szczęście nie musiał długo oglądać takich widoków, ponieważ Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w jednym z pierwszych odcinków.

Inne portale donoszą z kolei, że para ma poważne kłopoty finansowe. Mówi się o długu w jednej ze spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych o wysokości 4 mln zł. Tabloidy rządzą się swoimi prawami, więć trudno stwierdzić, ile w tym wszystkim prawdy... 

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-21 17:45:49
Iwan: Po co ten okazały ślub Wiśniewskiego na pokaz i nie pierwszy i nie ostatni. Szkoda baby. druga sprawa kogo to interesuje czekam kiedy napiszą o zwykłym Kowalskim a nie o osobie która kiedyś opowiadała o sobie że jest alkoholikiem. Co to za artysta. żaden.
2019-03-21 18:20:14
Ondraszek: Może zróbmy zrzutkę, żeby osłodzić im to okrutnie życie, by mogli wciąż godnie reprezentować nasz Region w prawdziwym świecie i celebrujemy ich niczym poddani koronę. Oby więcej takich wzorów, zasłużonych dla społeczeństwa, a wszystkim nam będzie lepiej, może nawet uda się komuś zdobyć ten upragniony autograf...
2019-03-21 20:19:02
utopiec: A kto to jest ten Wiśniewski?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: