Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Casting do programu ''Bitwa Na Głosy'' w Cieszynie

Halina Mlynkova przeprowadzi 9 lutego br. w Cieszynie casting do programu "Bitwa Na Głosy". Nowy program muzyczny ma ruszyć już wiosną w TVP2. Osiem zespołów prowadzonych przez gwiazdy zmierzy się wokalnie reprezentując różne miasta, dla których zawalczą o pieniądze.

Nowy show telewizyjnej "dwójki" z udziałem gwiazd będzie największym tego typu programem wyprodukowanym na wiosnę przez TVP. Drużyny wokalne poprowadzą: Urszula Dudziak (Zielona Góra), Natasza Urbańska (Warszawa), Halina Mlynkowa (Cieszyn), Krzysztof Cugowski (Lublin), Michał Wiśniewski (Łódź), Maciek Miecznikowski (Gdynia), bracia Golcowie (Milówka) i Piotr Kupicha (Katowice). Każda z gwiazd reprezentuje swoje miasto. Wygrana zostanie przeznaczona na szkoły muzyczne, hospicja i domy dziecka w zwycięskim mieście.

Już w najbliższą środę (9.02.11) w Cieszynie odbędzie się casting do programu. Żeby zgłosić się na casting trzeba zarejestrować się poprzez specjalny formularz umieszczony na stronie TVP2.

Halina Mlynkova jest polska piosenkarką urodzoną w Nawsiu (Czechy). Ukończyła liceum w Cieszynie i etnografię w Krakowie. Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu "Brathanki" dzięki piosence "Czerwone korale".

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: