Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cała rodzina na rowerze

Młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, kucharze, rolnicy, nauczyciele, księża, politycy, wędkarze, mechanicy… Wszyscy spotkali się po to aby wspólnie jeździć na rowerze. 11. Rodzinny Rajd Rowerowy przeszedł już do historii.

Niezwykła rowerowa rodzina w tym roku przemierzyła ponad 30 kilometrów. - Prawie 400 osób zechciało wziąć w tym roku udział w naszym rajdzie. Bardzo się z tego cieszymy. Pogoda dopisała humory także. Cieszę się, że aktywnie i przy okazji ekologicznie mogliśmy spędzić to sobotnie popołudnie - mówi Karol Gajdzica, prezes Klubu Ekologicznego EKO z Drogomyśla - organizator corocznego rajdu.

Tegoroczny drogomyski Rodzinny Rajd Rowerowy połączony był z obchodami 20 rocznicy powstania Klubu Ekologicznego Eko. - Przez te 20 lat udało nam się zorganizować wiele akcji ekologicznych i imprez, jedną z nich jest Rodzinny Rajd Rowerowy, który z roku na rok skupia większą liczbę uczestników. Cieszymy się, że w naszych imprezach biorą udział zarówno dorośli, jak i dzieci. Dziękujemy wszystkim tym którzy wspierają działalność naszego klubu, bardzo się cieszymy, że możemy liczyć na naszych przyjaciół - dodaje Karol Gajdzica.

Na trasie tegorocznego rajdu nie zabrakło atrakcji. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił rzucając beretem w skoczowskim sołectwie Kowale, które znalazło się na trasie rajdu, na zakończenie odbyła się też licytacja roweru z której dochód został przeznaczony na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci. Imprezę zakończył festyn i zabawa do późnych godzin wieczornych.

XI Rodzinny Rajd Rowerowy odbył sie pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ FOT. PIOTR IWACZ

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: