Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Było ślisko, były kolizje

Aż trzynaście kolizji zanotowali policjanci na Śląsku Cieszyńskim. Do zdarzeń doszło w miniony weekend.

Na drogach powiatu w miniony weekend nie było bezpiecznie. Doszło aż do trzynastu kolizji i zdarzeń drogowych. Większość kolizji miała związek z opadami deszczu i śliską nawierzchnią. Na szczęście nikt w tych zdarzeniach nie został ranny.

Natomiast dzisiaj (18.07) rano doszło do dwóch kolizji. Rano w Harbutowicach na zjeździe z S1 na DK81, mieszkaniec Strumienia, kierujący Fordem Fiestą uderzył w barierę energochłonną. Nikomu nic się nie stało.

Do drugiego zdarzenia doszło w Gumnach. Około godziny dziesiątej na ul. Beskidzkiej, mieszkaniec Cieszyna kierujący VW Polo zderzył się z jadącym z przeciwka kierowcą, prowadzącym Renault Master. Samochód ten po kolizji uderzył jeszcze w ogrodzenie posesji. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie został ranny – informuje st. asp Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.


red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-18 14:51:24
mitsutech: Piszą o zdarzeniach w naszym powiecie (cieszyńskim), a zdjęcia pokazują z Grodźca i ze Świętoszówki (?) <br />Czy redaktorki ox-a nie wiedzą że Grodziec i Świętoszówka to jest powiat bielski ??? <br />Kolejny raz amatorka i brak profesjonalizmu - żenada.
2016-07-18 15:50:58
MichalFly: Nigdzie nie widzę, aby redaktor pisał o powiecie cieszyńskim. Używa jedynie nazwy Śląsk Cieszyński czyli jak najbardziej Grodziec i Świętoszówka są ok.
2016-07-19 09:09:49
arkwap: Te kolizje pewnie przez Pokemony ;-)<br />
2016-07-19 15:26:33
mitsutech: Nigdzie nie widzisz MichalFly ??? To przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem...<br />cyt: \&quot;Na drogach powiatu w miniony weekend nie było bezpiecznie.\&quot;<br /> \&quot;Rano w Harbutowicach na zjeździe z S1 na DK8...\&quot;<br /> \&quot;Do drugiego zdarzenia doszło w Gumnach\&quot;...etc,etc. <br />A nazwę Śląsk Cieszyński, to wyrwałeś z kontekstu zdania, które w całości brzmi: (cyt) \&quot;Aż trzynaście kolizji zanotowali policjanci na Śląsku Cieszyńskim\&quot;. <br />Sformułowanie to z całą pewnością dotyczy tylko powiatu cieszyńskiego ponieważ policja cieszyńska nie ewidencjonuje zdarzeń zaistniałych poza granicami powiatu bazowego, a informacje redaktorki ox-a przecież ewidentnie powtarzając w ślad za : <br />(cyt) \&quot;informuje st. asp Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.\&quot;<br />Tak więc Grodziec i Świętoszówka na pewno nie są objęte tymi informacjami.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: