Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Byle co w Koniakowie

Weź wannę, łopatę, oponę, wehikuł czasu i przyjeżdżaj do Koniakowa. W ten weekend to tu zjeżdżać będzie można na byle czym! Ponadto można się zmierzyć z narciarskimi konkurencjami. Zawody organizowane są w ramach jubileuszu Koniakowa.

W ten weekend z pewnością nie będzie się można nudzić w Koniakowie. W ramach 300- lecia miejscowości dużo się dzieje. Tym razem działo się będzie na śniegu! W niedzielę Komitet Organizujący 300-lecie Koniakowa zaprasza na wyciąg „Szańce” na niepowtarzalne zimowe zawody.

Slalom, bieg narciarski, skoki, zjazd na byle czym – z tymi konkurencjami zmierza się śmiałkowie, którzy zjada się w najbliższą niedzielę – 12 lutego 2012r. do Koniakowa.

Zapisy przy wyciągu „Szańce” w Koniakowie już od południa. O godz. 13.00 zawody oficjalnie się rozpoczną. Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach w konkurencjach: skoki, biegi narciarskie i slalom. – Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach: do 12 roku życia. Od 12 do 18 lat i powyżej 18 lat – zapowiada Aneta Legierska, kierownik Punktu Informacji Turystycznej w Istebnej.

Ponadto wszyscy chętni, którzy odpowiednio się przygotują mogą zmierzyć się ze zjazdem na byle czym. Trzeba zadbać o odpowiedni strój i przedmiot do zjazdu. Im ciekawszy tym szansa na wyższą lokatę. – Oceniane będą wygląd pojazdu, strój pasażerów oraz styl przejazdu – mówi Aneta Legierska.

Każdy zawodnik i zawodniczka ma prawo startu w dowolnej liczbie konkurencji.

Szczegółowy harmonogram i regulamin zawodów dostępny jest na stronie internetowej www.koniakow.eu.

KOD

ZOBACZ TEŻ ZJAZD NA BYLE CZYM W WIŚLICY FOT. MATEUSZ HANUS

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: