Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrzyni Strumienia: nie wychodźcie z domów

Podobnie jak cieszyński starosta, Mieczysław Szczurek, o rozwagę i niepotrzebne niewychodzenie z domów prosi mieszkańców Anna Grygierek, burmistrzyni Strumienia. Niestety nie wszyscy mieszkańcy tej miejscowości stosują się do zaleceń.

Docierają do mnie sygnały o gromadzącej się młodzieży w rejonach min. obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wiosenna aura nie sprzyja ograniczaniu naszej aktywności na świeżym powietrzu - Bądźmy odpowiedzialni! – Zadbajmy o siebie i naszych bliskich! - napisała na Facebooku Grygierek. 

Warto przypomnieć, że w naszym powiecie aż pięć osób jest zarażonych wirusem SARS-COV-2, ponad 260. przebywa w domowej kwarantannie, a ponad 360. jest objętych dozorem sanitarnym. Epidemia niestety zbiera także śmiertelne żniwo - w całej Polsce zmarło już 6 osób, a ostatnią ofiarą była 27-letnia kobieta. Pisaliśmy o tym tutaj - LINK.  

O podobnym apelu Mieczysława Szczurka pisaliśmy tutaj - LINK

KR/UM Strumień

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-21 09:34:57
mieszkancy: już nie idzie słuchac tego pitolenia. Ludzie ogarnijcie się a zwłaszcza urzędasy !!! ludzie normalnie zapier..ją po fabrykach , a wy tu pitolicie o zostawaniu w domu. Ja rozumię że to dla wybrańców , a reszta roboli niech zapier...la dalej. ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: