Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrz Wisły nauczy jeździć na nartach

Kolejna niecodzienna licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tomasz Bujok wystawia na rzecz WOŚP dwie godziny nauki jazdy na nartach. Licytacja cieszy się sporą popularnością.

 

Tomasz Bujok, Burmistrz Wisły, niegdyś wiele czasu spędzał na stoku jako licencjonowany instruktor narciarstwa. I właśnie tą umiejętnością chce się podzielić w szczytnym celu. - Kochani, WOŚP to taki fajny czas, w którym można nieco sięgnąć do kreatywności i zaproponować Wam coś fajnego, w dodatku w szczytnym celu. Dlatego wracam nieco do przeszłości - dla tych, którzy nie wiedzieli - przez lata byłem licencjonowanym instruktorem narciarskim, uczyłem jazdy na nartach na wiślańskich stokach. Dlatego na licytację WOŚP w Miasto Wisła chciałbym wystawić właśnie 2 godziny nauki na nartach ze mną – skwitował włodarz Wisły.

Aukcja od razu nabrała tempa i w krótkim czasie zyskała grupkę chętnych osób. Jak dodaje Burmistrz Wisły nauka na nartach, będzie połączona ze spotkaniem. Nie ważne są umiejętności. - To lekcje zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności na którymś z wiślańskich stoków narciarskich. Będzie też okazja, żeby pogadać i napić się czegoś ciepłego. Zapraszam do licytacji, a przy okazji zachęcam do udziału w wydarzeniach wiślańskiego sztabu WOŚP - więcej szczegółów w poniższym materiale Wiślańskiego Centrum Kultury.

 KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: