Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Budynek w Dębowcu spłonął doszczętnie

W nocy z sobotę na niedzielę (27/28.11) doszło do pożaru budynku, zlokalizowanego na granicy Dębowca i Simoradza. Budynek spłonął doszczętnie.

Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali o północy. Płonął budynek przy ulicy Dębina na granicy Dębowca z Simoradzem. Dojazd na miejsce był utrudniony, żywioł więc rozszalał się na dobre przed przyjazdem na miejsce zastępów - Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia kierowaliśmy się widocznym z kilkuset metrów budynkiem w płomieniach z powodu braku dokładnej lokalizacji. Niestety ze względu na bardzo trudne warunki nie udało nam się całkowicie dojechać do miejsca docelowego, co skutkowało rozwinięciem jednej linii głównej na odcinku kilkudziesięciu metrów – poinformowali druhowie z OSP w Dębowcu.

Strażacy opanowali ogień, jednak budynek spłonął doszczętnie - Niestety ze względu na ciężki dojazd i brak początkowo dokładnej lokalizacji z budynku nie zostało już wiele do uratowania. JRG Skoczów oraz OSP Ochaby zabezpieczało miejsce do rana w celu dogaszania. Około godziny 4.30 wróciliśmy do bazy – relacjonowali strażacy z Dębowca w mediach społecznościowych.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, strażacy jednak podczas akcji mierzyli ze sporymi trudnościami – wóz strażacki utknął w błocie - Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Pośpiechowi za wyciągnięcie samochodów strażackich za pomocą traktora z podmokłego terenu, z którego ciężko było wyjechać – pisali druhowie z Dębowca.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: