Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna: złamali zakazy

W Wielkanocny poniedziałek, policjanci cieszyńskiej drogówki patrolując rejon Brennej zauważyli stojących przy brzegu rzeki czterech młodych mężczyzn. W związku z obowiązującymi obecnie ograniczeniami (związanymi z pandemii koronawirusa) postanowili interweniować.

Jak relacjonuje asp. Krzysztog Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, przypomnieli mężczyznom o tym, że zgodnie z nowymi obostrzeniami w Polsce obowiązuje ograniczenie w przemieszczaniu się. Ograniczenie dotyczy przemieszczania się, podróżowania, przebywania w miejscach publicznych. Samo wychodzenie z domu powinno być ograniczone do absolutnego minimum.

Podczas legitymowania mundurowi wyczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. - Nie pomylili się. Wewnątrz pojazdu 20-latka mundurowi znaleźli narkotyki. Jak się okazało później, właściciel BMW miał je również ukryte w mieszkaniu i… bieliźnie, o czym nie poinformował licząc, że nikt się nie dowie… Jego rok starszy kolega też miał przy sobie narkotyki. Oboje zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków- to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat. Przyznali się do stawianych zarzutów. Pozostała dwójka nie miała przy sobie zabronionych środków. – opisuje zdarzenia Pawlik.

Cała czwórka została ukarana 500- złotowymi mandatami.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-16 10:59:21
mako: Obaj, a nie oboje.
2020-04-16 11:43:04
krzysztof.nn: zbliża się czas rozliczenia PiS, pora najwyższa dać policji jakaś łapówkę bo już wkrótce nie pościgi za chłopakami z gramem konopi ale obrona PiS-owskiej władzy przed tłumami demonstrujących Polaków będzie ich najważniejszym zadaniem - łapanka macierewicza dostała na przykład od PiS paliwo na stacjach Orlen o 8 groszy taniej - jasne, że to g^wniany prezent, ale na takie g^wniane podarunki już niejednego gamonia PiS nabrał
2020-04-16 11:50:56
krzysztof.nn: a to całkiem świeży kwiatek z łąki PiS-owskiej bezczelności i arogancji: " Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz na czwartkowej konferencji prasowej przed budynkiem resortu pojawił się bez zakrytego nosa i ust. Dziennikarze zapytali, jak to się ma do obowiązku, który wszedł w życie o północy." - chcecie wiedzieć, jak się ten chłystek tłumaczył? ano podobnie jak wszyscy z tej ekipy - bezczelnie, kłamliwie i lekceważąco dla nas wszystkich.
2020-04-16 13:13:27
pogromca ciemnoty: Cwele i BMW? Czemu mnie to nie dziwi.
2020-04-16 13:37:49
tom lem: @mako: jeden był w tęczowo różowym sweterku ;-))
2020-04-16 21:57:56
luki11150: PO- wców powinni strzelać,wywozić na Sybir do baciarów ...
2020-04-16 21:58:00
luki11150: PO- wców powinni strzelać,wywozić na Sybir do baciarów ...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: