Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna zaprasza

Najbliższe dni w Brennej upłyną pod znakiem festynów.

1 sierpnia w amfiteatrze w Brennej powinny pojawić się dzieci. Dla nich specjalnie wystawione zostanie „O skarbniku z głębokiej kopalni”. Bajka sceniczna oparta na motywach opowiadań o Skarbniku – strażniku kopalń. Spektakl w wykonaniu Teatru „Bajkowe Skarbki Śląska” ukazuje poświecenie górników oraz przekonuje, że prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu człowieka. Początek o godzinie 16.30.

Podczas letnich wakacji, przez całe dwa miesiące w Parku Turystyki w Brennej odbywają się różnorodne zajęcia plastyczne oraz sportowe. Pod okiem instruktorów dzieci będą miały okazję rozwijać pasje artystyczne i sportowe a przy tym miło spędzić wolny czas. Oferta wakacyjnych zajęć to połączenie aktywnego wypoczynku z zabawą i nauką.


Zajęcia sportowe, czyli różnego rodzaju gry i zabawy odbywać się będą w każdy wtorek lipca i sierpnia w godzinach od 16.00 do 18.00
Na zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnie artystyczną zapraszamy w każdy czwartek lipca i sierpnia w godzinach od 16.00 do 18.00

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść i przynieś ze sobą zgodę rodzica oraz zabrać zapał do działania i uśmiech na twarzy.
Zgodę rodzica można pobrać ze strony internetowej zgoda rodzica na zajęcia sportowe i plastyczne lub podpisać na miejscu przed zajęciami.


2 sierpnia warto wybrać się na odpoczynek nad Brennicę
. W ośrodku pod Buczem w Górkach odbędzie się festyn. Początek o godzinie 16.30. W programie m.in. Turniej siatkówki (zapisy – k.gawlas@brenna.org.pl) o godzinie 16.30 wystąpi Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio, będzie wiele zabaw dla najmłodszych. Odbędzie się m.in. pokaz z użyciem pompy oraz klosza próżniowego, pokazujący zachowanie ciał stałych, gazów i cieczy w warunkach obniżonego ciśnienia atmosferycznego. O 19:00 rozpocznie się festyn z zespołem FamaTakże w sobotę 2 sierpnia popołudnie z zespołem muzycznym w Centrum - Park Turystyki. Zabawa już od godziny 16.00. Zaśpiewa zespól 'Astro'

Zabawa przy muzyce również w niedzielę – początek o godzinie 14.00 Zaśpiewa i zagra po góralsku Kapela Góralska "SARPACKA"
Również w niedzielę o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Sztuk "Dwór Kossaków" odbędzie się projekcja filmów dokumentalnych „Posłaniec z piekła. Historia Jana Karskiego” oraz „Shoah”

4 sierpnia w Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" rozpocznie się VII Międzynarodowy Plener Rzeźbiarzy.


red.

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: