Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna: wójt wyróżniony

Jerzy Pilch, wójt gminy Brenna, został nagrodzony tytułem "Lidera z powołania" przez polską redakcję międzynarodowego magazynu WHY Story.

- To dla mnie wielkie wyróżnienie, które odbieram jako docenienie nie tylko moich działań, ale też wielu współpracujących ze mną osób. Przyznając mi tytuł „Lidera z powołania” doceniono, że Beskidzki Dom Zielin „Przytulia” został laureatem konkursu na najlepsze inwestycje komunalne w kraju, a także patrzono na całokształt rozwoju Gminy Brenna - napisał na Facebooku samorządowiec.

O ubiegłorocznym wyróżnieniu dla "Przytulii" pisaliśmy tutaj.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-07 16:33:17
Hammer Boy: Fajnie! Gratulacje! Czy ktoś widział na oczy ów "PRESTIŻOWY, MIĘDZYNARDOWY MAGAZYN w kiosku?
2020-09-07 19:01:13
politykier: Panu Wójtowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, sprawa ochrony Kotarza przed zabudową nadawałaby się jak ulał pod kolejne wyróżnienie...
2020-09-07 19:36:35
krzysztof.mm: wypadałoby się cieszyć z wyróżnienia - tym bardziej, że przy okazji dowiedzieliśmy się, że w ogóle istnieje tak ważny organ opiniotwórczy jak 'WHY Story' - warto by też wiedzieć, ile za takie wyróżnienie trzeba dziś w takiej czy innej formie zapłacić, sama prenumerata chyba nie wystarczy?... ten 'biznes' kręci się już od dawna, chętnych nigdy nie brakuje
2020-09-07 19:45:11
oxportal: To wielka sztuka, przy takim rosnacym zadłużeniu Gminy i nikłych poczynianiach na rzecz rozwoju, uzyskać wyróżnienie? Może warto zabłysnąć, nawet jak nic się nie dzieje - Why not :D ?
2020-09-07 20:21:21
Bry-niok: Wielkie gratulacje dla naszego Wójta Jerzego Pilcha
2020-09-08 12:23:31
Donek: Chciałem zapytać czyj pomysł Beskidzkiego Domu Zielin czyżby nie Pana Grajewskiego. Politykier dobrze napisał ze nagroda przydałaby się przed zabudowa Góry Kotarz a przede wszystkim Hali Jaworowa. Panie wójcie życzymy sukcesów w tej obronie. Niech Pan będzie z mieszkańcami.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: