Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna: gmina swoje, mieszkańcy swoje

W styczniu władze gminy Brenna zwracały uwagę na fakt, że wielu mieszkańców podrzuca śmieci do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w czasie, gdy jest on zamknięty. Wygląda na to, że apele nie przyniosły skutku...

- Zdarza się, że całą niedzielę pod naszą bramą leży sterta śmieci. Zachowanie takie jest łamaniem obowiązujących przepisów, więc udokumentowane przypadki zgłaszamy na policję. Dotąd takich zgłoszeń było już jedenaście - mówił na początku roku Jerzy Pilch, wójt gminy Brenna.

Jak informuje breński magistrat, śmieci nadal lądują pod bramą PSZOK-u. Na szczęście w pobliżu umieszczono kamerę, a nagrania przez nią zarejestrowane trafiają na policję. Poniżej można obejrzeć jedno z nich:

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-20 16:05:39
miriam11: to je nic , gościu podciepoł gabaryty ( tak wiem powinien to przywieść w godzinach użędowania) ale pokażcie te auta naszych kochanych letników. Niema? a wiecie dlaczego ? bo paru dostało opier.. ,paru mandacik i teraz śmieci zostawiają w lesie, nad Brennicą !! Nie tędy droga panie wójcie.
2020-05-21 08:08:04
thomson20: Panie Wójcie może czas najwyższy wysłać urzędników na kontrolę tzw. Nielegalnych pól kempingowych, które stoją na dziko u co drugiego gospodarza. Ja się pytam gdzie odprowadzają ścieki i gdzie lądują śmieci. Daleko nie trzeba szukać przykład ul. Wyzwolenia A Leśna powstaje osiedle takich przyczep, gdzie podatki i reszta zaplecza sanitarnego? Śmieci lądują na wałach lub oblegają kosz betonowy.
2020-05-21 14:45:51
miriam11: Jo by bardzi zaglondoł na domki hanysów.
2020-05-22 06:50:22
AnnaOrwat: Brak miejsca, gdzie można wywieźć śmieci w sobotę lub w niedzielę w miejscowości letniskowej to jakiś absurd. Co mają zrobić właściciele nieruchomości niezamieszkałych? Płacą faktury, a nie mają gdzie oddać śmieci.
2020-05-22 06:55:29
AnnaOrwat: tomson20, takich miejsc z 10 przyczepami kempingowymi na jednej dzialce w Brennej jest więcej. Nie dodaje to uroku
2020-05-23 10:02:12
thomson20: Mirami11 kolega wójta? Może zobacz film na Youtube z PSZOK -u. Pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: