Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Błękitni z awansem

Nie wybiegli na murawę, a mają już zapewniony udział w grupie mistrzowskiej skoczowskiej A klasy. Mowa o piłkarzach z Pierśćca, którzy poprzez wycofanie się GKS-u Kaczyce z rozgrywek, uzyskali przepustkę do najlepszej „10”.

Podopieczni Dariusza Malchara utorowali sobie prostą drogę do awansu do grupy mistrzowskiej, ale nie mieli wciąż zapewnionego udziału w najlepszej "10". Błękitni, w ostatnich dwóch meczach przed podziałem na grupy mistrzowską i spadkową, mieli zmierzyć się z Nierodzimiem oraz Kaczycami.

Piłkarzom Pierśćca wystarczyło zainkasować punkt w tych dwóch kolejkach, ale spotkanie z GKS-em nie dojdzie do skutku. Ekipa, która miała walczyć o utrzymanie w A klasie wycofała się z rozgrywek, co oznacza, że konto Błękitnych powiększy się o trzy oczka, a to zagwarantuje im udział w grupie mistrzowskiej.

- Przeciwnicy zgodnie z terminarzem pauzują. Mecze zostaną zweryfikowane wo. na niekorzyść GKS Kaczyce. Drużyna zostanie przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek kl. „A” gr. I - czytamy w oficjalnym komunkacie Podokręgo Skoczów.

 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: