Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Błachowicz kontuzjowany

Walka Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie. Do polsko-austriackiego pojedynku miało dojść pod koniec marca w Columbus, ale "Cieszyński Książę" zmaga się z kontuzją.

Jan Błachowicz miał zmierzyć się z Aleksandarem Rakiciem podczas gali UFC w Columbus, którą zaplanowano na 26 marca. Niestety, na powrót byłego mistrza świata kategorii półciężkiej będziemy musieli poczekać nieco dłużej. "Cieszyński Książę" zmaga się z kontuzją kręgosłupa.

- Mam dla nas złe wieści. Niestety, nie pojawię się 26 marca w oktagonie na gali UFC Columbus. Kontuzja kręgosłupa w odcinku szyjnym uniemożliwiła mi przygotowania na obciążeniach, jakich wymaga okres startowy - przyznał Błachowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Na szczęście, obejdzie się bez operacji i cały proces rekonwalescencji oprze się na rehabilitacji. (...) Mam nadzieję, że moje starcie z Rakiciem zostanie przeniesione i spotkamy się w oktagonie jeszcze w pierwszej połowie 2022 - dodał "Cieszyński Książę".ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: