Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Binia szuka ciepłego kąta

Dzisiaj razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla starszej koteczki Bini, która pilnie poszukuje ciepłego kąta i dobrego człowieka. Kotka potrzebuje też bliskości i opiekuńczych rąk...Jaka jest jej historia?

Binia jest piękną i zdrową kotką. Zdjęcia pokazują jej urodę i uśmiech, ponieważ ma nadzieję na poprawę swojego losu. Obecnie sytuacja jej rodziny bardzo się skomplikowała i dlatego szukamy nowego domu dla koteczki Bini. Kotka jest spokojna, "domowa", załatwia się bez problemu do kuwetki. Potrzebny jest jej ciepły kącik, mała poduszka i ręce do głaskania.

Binia ma mnóstwo zalet, jest wesoła i towarzyska, a jej ciche mruczenie to relaks dla słuchających. Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla niej domu, w którym będzie miała odpowiednią opiekę i nie zabraknie jej miłości. Ona odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem, ciepłem i swoim kocim sercem. Kto ją przygarnie?

Binia to taki koci ideał - lubi się przytulać i być głaskana, wtedy zaczyna okazywać swoją kocią miłość i ładnie mruczeć. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto będzie mruczał Ci do ucha wieczorami przed telewizorem, to adoptuj Binię. Rodzina, która ją przygarnie, na pewno zyska wierną przyjaciółkę. Kontakt w sprawie adopcji 607 - 488 - 598.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-18 17:03:48
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dom...
2021-04-19 10:36:45
MILANELLO: Super kotka Ładne umaszczenie Ja mam całego czarnego kota Oby znalazła dobry przyjazny dom
2021-04-19 11:39:44
hycel: Ciepło to jej może być, ale u chińczyka na patelni.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: