Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Biletów już nie kupisz...

To było do przewidzenia. W tym roku konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem cieszą się niezwykłą popularnością, a bilety na te wydarzenia zostały sprzedane już kilka tygodni przed zawodami.

 W Wiśle rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne, które zaplanowano na sobotę i niedzielę. Natomiast w piątek odbędą się kwalifikacje, na które również wszystkie bilety zostały już sprzedane.

Zawody Pucharu Świata w Wiśle rozegrane zostaną przy pełnych trybunach.  Nie wszystko stracone dla tych kibiców, którzy nie posiadają biletów na konkursy, miasto Wisła przewidziało inne atrakcje oraz wspólne kibicowanie polskim skoczkom w Strefie Kibica.

Strefa kibica tym razem zorganizowana w Amfiteatrze im. S. Hadyny.

Program:

  • 13.01(piątek) – godz. 20:00 - wręczenie nr. startowych czołowym zawodnikom Pucharu Świata, występ Estrady Regionalnej „Równica” , Dj. Adam
  • 14.01(sobota) – transmisja z Pucharu Świata w skokach narciarskich - komentarz Krzysztof Głombowicz, godz. 20:00 koncert zespołu „Weekend” oraz Dj. Adam
  • 15.01(niedziela) – transmisja z Pucharu Świata w skokach narciarskich - komentarz Krzysztof Głombowicz, godz. 20:00, koncert zespołu „Baciary”.

(red/wisla.pl)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: