Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bielska izba wytrzeźwień zamknięta

Bielski Ośrodek Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym, czyli "popularna" izba wytrzeźwień, została zamknięta. Co stanie się teraz z osobami które powinny tam trafić?

Do bielskiego Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym trafiały osoby, których zachowanie wskazywało na nadmierne spożycie alkoholu - na przykład spały na ławce, urządzały awantury lub ich stan upojenia alkoholowego zagrażał życiu lub zdrowiu.

Wobec zamnięcia ośrodka, jaki będzie los osób, które powinny do niego trafić? - Jeżeli w związku z interwencją będzie konieczność doprowadzenia osoby do wytrzeźwienia, to tak, jak miało to miejsce wcześniej, będzie doprowadzony do jednostki policji – wyjaśnia asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej KPP. 

KR, JŚ

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-19 06:09:05
hanbes: Zamiast do izby na dołek?! A czemu nie? W ramach odkażania przed koronawirusem gospody "Pod niebieskim psem" mogą liczyć na pewien zysk. W karcie dań: "koktajl krawężnika", "drink skacowanego komendanta" albo "wściekły aspirant".
2020-03-19 09:12:16
wyśmienity cwaniaczek: ten jś i kr to chyba właśnie z izby zostali wykopani skoro nie potrafią dodać zdjęcia z bielska do swych wypocin tylko jakąś wiochę w rosji zapewne pokazują !!!!!!!!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: