Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

“Biegnij” i Antosia Kraszewska

Kilka dni temu ukazał się klip do debiutanckiego singla AnTosi Kraszewskiej pt. "Biegnij". A już w najbliższą sobotę 15 czerwca AnTosia pobiegnie na cieszyńską scenę Święta Trzech Braci.

AnTosia Kraszewska to młoda, utalentowana dziewczyna z Cieszyna. Muzyka to całe moje życie i nie wyobrażam sobie świata bez niej. W moim niedługim życiu wystąpiłam już na wielu scenach, a także w programach telewizyjnych takich jak: The Voice Kids V edycja, czy Szansa na sukces JESC w 2022 roku. Kiedy stoję na scenie przed publicznością czuje wiele emocji, przede wszystkim te pozytywne, które dodają mi wiele siły do dalszego działania. Uwielbiam dzielić się z innymi moją pasją i energią. Moim największym marzeniem jest to, by w przyszłości pisać i wydawać swoje utwory, aby swój świat pokazywać innym. Mam nadzieję, że to mi się uda – pisze o sobie AnTosia. 

Młoda piosenkarka powoli spełnia swoje marzenia. Jednym z nich było ukazanie się debiutanckiego singla “Biegnij”. Wszystko zaczęło się od zdobycia nagrody Grad Prix na MAŚ FESTIVAL 2023 organizowanym przez fundację Młodzi Artyści, gdzie nagrodą główną było nagranie własnej piosenki. I tak przy pełnej współpracy z FMA Rekords z Warszawy i młodym, zdolnym producentem Maciejem Moszyńskim powstał utwór "Biegnij". Finalnie 1 czerwca w Dzień Dziecka ukazał się klip do debiutanckiego singla. "Biegnij" to piosenka, która opowiada o dążeniu do celu, do spełnienia swoich marzeń, jeśli chcesz coś osiągnąć to nie odkładaj tego na później, tylko licz do czterech i "Biegnij" - zwraca uwagę AnTosia. 

AnTosia z zespołem wystąpi drugiego dnia (15.06) podczas Święta Trzech Braci w Cieszynie – Scena na Starym Targu o godz. 17.00. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: