Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne zajęcia w ?Kontakcie?

Centrum "Kontakt" przy ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne: rewalidacyjne, kurs komputerowy oraz kurs języka angielskiego. Podczas zajęć rewalidacyjnych odbywać będzie się terapia zaburzeń dyslektycznych, ADHD, koncentracji uwagi i pamięci.

Pomoc uzyskają dzieci nieśmiałe, lękliwe, mające kłopoty w szkole oraz zaniżoną samoocenę. Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w treningu kreatywności oraz usprawniania pamięci i koncentracji.  Spotkania - czwartek od godziny 16.00-17.00.

Tworzenie stron internetowych dla początkujących (przygotowanie słuchaczy do tworzenia aktywnych stron internetowych opartych o technologię bazodanową), programowanie komputerów i kurs pisania programów komputerowych, to kolejne atrakcje, z których dzieci i młodzież mogą skorzystać. Spotkania - poniedziałek od godziny 15.30 do 17.30.

Na zajęcia "Funny English", czyli poznawanie języka angielskiego w atrakcyjny, zabawowy sposób, odkrywanie barwnego świata po angielsku w przyjaznej atmosferze prowadzący zapraszają w poniedziałek od 16.30 do 17.30.  Warto podkreślić, że zajęcia są bezpłatne.

Zapisy w biurze Centrum „Kontakt” od pon. do pt. w godz. od 08.00 - 16.00 tel. (33) 479 54 55

(bsk)

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: