Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

BeskidzkaPilka.pl nie ruszy

Fani regionalnych rozgrywek liczyli, że od najbliższego sezonu działanie wznowi strona BeskidzkaPilka.pl, na której były m.in. prowadzone relacje na żywo ze spotkań ligowych. Niestety, do reaktywacji jednak nie dojdzie.

W połowie marca spłonęły serwery portalu, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Redakcja portalu planowała wznowić działanie od sezonu 2021/22, ale tak się jednak nie stanie. - Niestety, jednak wydarzenia związane z moim życiem osobistym zadecydowały o tym, że nie jestem już w stanie prowadzić i zarządzać tym projektem, dlatego po ciężkich przemyśleniach podjąłem decyzję, iż strona nie zostanie już odbudowana – napisał właściciel portalu BeskidzkaPilka.pl, Artur Robert Steczkiewicz. Nadal będzie działał wyłącznie fanpage na Facebooku.

- W imieniu Zarządu, Sztabu Szkoleniowego i Piłkarzy naszego klubu serdecznie dziękujemy za wszystkie lata, w których towarzyszyła nam Beskidzka Piłka. Słowo "dziękuję" to stanowczo za mało, by móc dziękować za ogrom pracy, najświeższych informacji i relacji. Z całego serca życzymy powodzenia! –  skomentował oficjalny fanpage Kuźni Ustroń. - Dziękujemy Artur oraz cała redakcjo za te wszystkie lata. Bez Was piłka regionalna nie jest taka sama. Życzymy powodzenia w przyszłości oraz do zobaczenia – przyznali działacze Beskidu Skoczów.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Ponczabeski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: