Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie światełko do nieba w Skoczowie

Po dwóch latach przerwy wraca do Skoczowa światełko do nieba w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miejskie Centrum Kultury „Integrator”, już dziś zaprasza do udziału.

Już 29 stycznia 31. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie zwieńcza go „Światełko do nieba”, które w Skoczowie było przed pandemią tradycją. Teraz wydarzenie wraca w zupełnie nowej odsłonie. Zgromadzi ono mieszkańców Skoczowa i gości na targowisku miejskim.

- Będzie ono miało formę pokazu w stylu lat 20. pn. „Gatsby Show”, inspirowanego słynnym hitem filmowym „The Great Gatsby”. Pokaz będzie zrealizowany na wydzielonym odpowiednimi zaporami terenie (20 x 20 m). Będzie trwał 20 min. Weźmie w nim udział 4 tancerzy w strojach z epoki. Zapowiada się znakomicie zaaranżowane show z przedstawieniem klimatycznego układu, przy użyciu czar z zielonym ogniem. Nie zabraknie też widowiskowego połykania ognia, ziania ogniem, pirotechniki scenicznej, interakcji z widzami – mówi Julia Raszka, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

„Światełko do nieba” rozpocznie się w niedzielę 29 stycznia 2023r. o godz. 20.00. - Wydarzenie będzie prawdziwą uczta dla oka i ucha. Przepiękna, stylowa muzyka, gwiazdy nad głowami, a do tego ogień w sercach, na dłoniach i w ustach tancerzy przeniesionych z zupełnie innego wymiaru. To będzie coś wielkiego! - zapewnia dyrektor skoczowskiego ośrodka kultury.

KOD

A oto pokaz artystów zaproszonych na "Światełko do nieba".

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: