Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie opróżniać szamba

W Jasienicy zakupiono nowy wóz do wywozu nieczystości. To nowy nabytek Zakładu Usług Komunalnych.

Już cztery samochody do opróżniania szamb i wywozu nieczystości posiada gmina Jasienica. -Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi szybko rośnie. Toteż zakupiliśmy kolejny wóz asenizacyjny, aby usprawnić odbiór nieczystości od mieszkańców. Liczę, że teraz terminy oczekiwania na opróżnienie szamba uda się znacznie skrócić – wyjaśnia wójt Janusz Pierzyna.

Obecnie Zakład Komunalny wywozi nieczystości ciekłe od 5800 mieszkańców posiadających szamba i od 560 posiadających oczyszczalnie przydomowe.

Samochód marki Man przystosowany jest do wywozu nieczystości ciekłych z szamb oraz wywozu osadu z przydomowych oczyszczalni. Samochód został wyprodukowany w 2013 r., posiada, nową beczkę wraz z osprzętem.

Całość kosztowała gminę Jasienica 221,4 tys. zł.To czwarty już samochód asenizacyjny w posiadaniu jasienickiego Zakładu Komunalnego, wśród nich jest m.in. samochód dwufunkcyjny, służący także do czyszczenia i ciśnieniowego przepychania rur kanalizacyjnych.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-13 14:50:19
Antykler Forte: w bielskiej kurii wybiło, ale tam i dziesięć takich jednostek byłoby mało
2021-04-13 16:56:30
wyśmienity cwaniaczek: qurde to wygląda na dobry busines ???? ile dziennie takich szamb można obskoczyć ? pewnie z 10..... po 200 od łebka to wychodzi 2000 !!!!!!!! niech koszty to połowa iii żyć nie umierać...ALE JA BYM SIĘ ZŻYGAŁ PRZY KAŻDYM OTWARCIU GÓWNO-DZIURY KLOACZNEJ....
2021-04-13 19:35:03
: wyśmienity cwaniaczku myśle ze 10 szamb na dzień to dużo. Nie uwzględniłeś przerwy na dwójkę. Do zapachu gowno-dziury kloacznej byś się przyzwyczaił - ludzie przecież TVP oglądają i nie marudzą.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: