Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą trybuny na boisku w Istebnej Zaolziu

Wyłoniono wykonawcę trybun na boisku w Istebnej Zaolziu. Będą kosztować niemal 160 tysięcy zł

Kompleks sportowo-wypoczynkowy w Istebnej – Zaolziu otwarto w 2012 roku (Pisaliśmy: Nowy kompleks otwarty)  Obiekt zawiera prócz boiska pumptrack, siłownię, salkę gimnastyczna, ścieżki rekreacyjne i Nordic Walking, plac zabaw; siłownia zewnętrzna oraz parking. Zimą utrzymywane są tu trasy do narciarstwa biegowego (600m). Obiekt posiada także zaplecze sanitarne w postaci szatni i łazienek.

Teraz obok boiska, pojawią się też trybuny. Rozstrzygnięto zamówienie na realizację zadania: Przebudowa części infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę trybun 3-rzędowych, wiat zlokalizowanych przy boisku na Zaolziu na działce 6787 w Istebnej wraz z OZE. Szczegóły zamówienia

W Opisie przedmiotu zamówienia czytamy, że zakres prac obejmuje:

- montaż trybun 3-rzędowych z indywidualnymi miejscami do siedzenia dla publiczności – 2-kpl,

- montaż wiat dla zawodników rezerwowych – 2 kpl,

- montaż lamp oświetleniowych OZE – 2 szt.

Projektowany zakres obejmuje montaż trybun i montaż wiat. Trybuny 3 – rzędowe dla publiczności (2 szt. po 52 miejsca każda) będą zlokalizowane po stronie północnej boiska, natomiast wiaty (2 szt.) zostaną zlokalizowane od strony południowej. Natomiast wolnostojące lampy oświetleniowe OZE w ilości 2 szt. zostaną zlokalizowano przy zestawie siedzisk 3 – rzędowych. Dokładną lokalizację budowanych elementów infrastruktury rekreacyjnej w ramach przebudowy przedstawiono w projekcie zagospodarowania terenu. Zamierzenie inwestycyjne nie zmienia ukształtowanie terenu.

Do zamówienia wystartowały dwie firmy, z Żywca i Starogardu Gdańskiego, ta druga jednak została odrzucona ze względu na brak wymaganego kosztorysu. Firma z Żywca została zatem wybrana na wykonawcę robót z ofertą na 157 297,16 zł.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: