Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą czuwać całą noc

Po raz kolejny młodzież z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego spotka się w Kościele Św. Trójcy w Skoczowie, aby czuwać z modlitwą, pieśnią i słowem Bezsenna noc rozpocznie się o godz. 22.00 w Wielką Sobotę.

To już tradycja. Co roku młodzież luterańska gromadzi się w Kościele Św. Trójcy, aby czuwać i czekać na Zmartwychwstanie Chrystusa. Początek Bezsennej Nocy o godz. 22.00. Oprawę muzyczną zapewni Zespół Centrum Misji i Ewangelizacji. Mówcą wieczoru będzie Tymoteusz Bujok (student ChAT). W programie tegorocznej Bezsennej Nocy występ Duetu SU, prezentacje, interakcje, rozmowy, możliwość przystąpienia do Wieczerzy Pańskiej.

- To szczególne spotkanie wiernych pod nazwą Bezsenna Noc odbywa się od 1998 roku zawsze w nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną.  Ma zachęcić uczestników do zastanowienia się nad istotą Świąt Wielkiej Nocy. To czas refleksji, rozmów i skupienia. Czas zadumy nad śmiercią Chrystusa na krzyżu przechodzącej w radość ze Zmartwychwstania - informuje ks. Wojciech Pracki, rzecznik prasowy Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce.
 

Do wzięcia udziału w Bezsennej Nocy zaprasza Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie oraz Centrum Misji i Ewangelizacji. Wstęp jest wolny.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: