Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bażanowice - 9 osób rannych

9 osób rannych po wypadku w Bażanowicach. Do zdarzenia doszło po godzinie piętnastej w okolicach restauracji 'Merlin'.
Jak informuje Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji, po godzinie piętnastej na ulicy Cieszyńskiej w Bażanowicach, przy restauracji ‘Merlin’, doszło do wypadku samochodowego. Zderzyły się trzy pojazdy.
 
Mieszkaniec Częstochowy, kierujący mercedesem, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem pandą. Za tym samochodem jechało seicento, które również zostało uderzone przez mercedesa.- mówi rzzecznik. Trzej pasażerowie mercedesa oraz jego kierowca trafili do szpitala. Hospitalizacji wymagała również mieszkanka Ustronia, kierująca seicento oraz dwóch jej pasażerów. Do szpitala trafiła również kierująca fiatem panda, oraz jej dziecko. W sumie rannych zostało dziewięć osób.
 
Jak dodaje Domagała, pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się podkomisarz Jerzy Bujok zastępca komendanta z Wisły oraz podinspektor Janusz Baszczyński komendant komisariatu z Ustronia. Ci policjanci akurat wracali z narady i trafili wprost na to zdarzenie. To oni pierwsi udzielali pomocy rannym i wyciągali ich z rozbitych pojazdów, później dołączyli do nich inni kierujący, którzy widzieli, że potrzebna jest pomoc.
 
Wypadek spowodował duże korki, samochody blokowały przejazd tą trasą. Od strony Bażanowic, oraz od strony Cieszyna na ul. Bielskiej policja kierowała kierujących na objazdy. Po godzinie siedemnastej ruch na drodze został przywrócony.
 
JB
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: