Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Barmanka stela Mistrzynią Świata!

Sukces barmanki z Wisły. Agnieszka Cieślar na odbywających się niedawno Mistrzostwach Świata Cocktaili wygrała rywalizację w kategorii "longdrink" i otrzymała złoty medal.

Jak informuje sama mistrzyni, która kończyła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle, czempionat odbywa się rokrocznie w różnych miastach. W tym roku zawody zostały przeprowadzone w Tallinie. - Barmański tydzień był przepełniony różnymi atrakcjami, zorganizowanymi na najwyższym poziomie. W zmaganiach barmańskich brało udział około 60 przedstawicieli różnych państw - mówi. Konkurs klasyczny we wspomnianej kategorii "longdrink" odbył się 4 października i w nim właśnie triumfowała Wiślanka.

O Agnieszce Cieślar usłyszeć już można było w 2013 roku, kiedy to zajęła piąte miejsce w I Mistrzostwach Polski Młodych Barmanów w Darłówku. Jak widać, jej kariera od tamtej pory nabrała rozpędu. Jak przyznaje - od 8 lat barmaństwo jest moją największą pasją. Po latach ciężkiej pracy największe marzenie zostało spełnione.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-10 11:56:52
alouette: Zdolna i do tego śliczna:) Może fach niezbyt mądry, ale pasja to pasja i pięknie jest ją mieć (byle tylko nie szkodzić innym).
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją