Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Armatki poszły w ruch. Zawody zgodnie z planem !

Tysiąc kubików śniegu przywieziono do tej pory na wiślańską skocznie im. Adama Małysza. Ta ilość ma pozwolić na rozegranie Pucharu Świata. Dzisiejszej nocy udało się również uruchomić armatki śnieżne.
Zawody Pucharu Świata w Wiśle obędą się zgodnie z programem - taką decyzję obwieścił wczoraj Andrzej Wąsowicz. - Decyzja jest na tak, organizujemy Puchar Świata. Robimy te zawody  - powiedział Andrzej Wąsowicz Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego.
 
Prace na skoczni w Wiśle Malince idą pełną parą. Do tej pory na skocznię zostało przywiezione 1000 kubików śniegu, trwa rozprowadzanie go po zeskoku i przeciwstoku. -  W Chochołowie, u naszych podhalańskich przyjaciół, mamy jeszcze zapas śniegu. Gdy będzie taka konieczność, przywieziemy go - zapewnia szef komitetu organizacyjnego zawodów.
 
 
Dzisiaj w nocy, pierwszy raz w tym roku udało się uruchomić armatki śnieżne. Jednak jak mówi Portalowi OX.pl Andrzej Wąsowicz, jedyna nadzieja w śniegu z Chochołowa. Mimo że się ochłodziło, prognozy nie są optymistyczne i armatki nie dadzą rady wyprodukować dużego zapasu śniegu.
 
 
W tej chwili na skoczni pracują dwa ratraki, ciągle ubijają śnieg. Zmagazynowany pod skocznią śnieg, sukcesywnie jest na niej rozprowadzany. Bardzo się ciesze, że pomimo takich dużych problemów z pogodą kibice nas nie opuszczają – mówi Adrzej Wąsowicz. Odpowiadając na duże zainteresowanie, do sprzedaży trafi dodatkowych 500 biletów. Wejściówki - miejsca stojące, w cenie 40 zł za sztukę, będą dostępne w serwisie kupbilet.pl i w wiślańskim sklepie „Wiślaczek”.
 
Jeszcze dzisiaj na naszym portalu konkurs, do wygrania będą bilety na Puchar Świata w Wiśle.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: