Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Areszt dla pijanego sprawcy wypadku

Wczoraj (06.08.2019), cieszyński sąd tymczasowo aresztował na 3 miesiące mężczyznę, który w minioną niedzielę doprowadził do wypadku drogowego w Drogomyślu. 42-latek był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi Strumienia grozi kara nawet 12 lat więzienia.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę około 13.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 81 z ulicą Wiejską. - Jak wynika z ustaleń policjantów, 42-letni kierujący fiatem doblo, skręcając z drogi krajowej w ul. Wiejską, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem bmw. 45-letni motocyklista został ciężko ranny i z miejsca wypadku został przetransportowany śmigłowcem LPR do bielskiego szpitala. 42-letni mieszkaniec Strumienia został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3,2 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami, które zostały mu cofnięte z powodów zdrowotnych – opisuje zdarzenie podkom. Rafał Domagała.

Mieszkaniec Strumienia usłyszał zarzuty spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu i prowadzenia pojazdu mimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Postępowanie trwa i śledczy nadal ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

22
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-07 15:42:08
john: Jakie 12 lat ??? w tym wypadku tylko dożywocie z torturami bez prawa do wcześniejszego zwolnienia przez następne 25 lat.
2019-08-07 16:03:18
krzysztof.mm: nie ma póki co aresztu dla b e z c z e l n e g o, notorycznego ł g a r z a i wydrwigrosza, moralnego k a r ł a marszałka z PiS - możecie wierzyć albo nie, ale to jego słowa: ✍Jedną z przyczyn obecnej p o p u l a r n o ś c i Sejmu jest to, że od początku z a c h ę c a ł e m posłów, by wychodzili na zewnątrz d o ludzi, by organizowali spotkania. Sam to czyniłem - m o j e podróże poza Warszawę to udowadniają. To jest f o r m a konsultacji społecznych✍
2019-08-07 16:28:20
Wyborca 456: Pijaństwo na drodze (i w normalnym życiu też) trzeba tępić bezwzględnie. Sugeruję przespacerować się wzdłuż przydrożnych rowów; na podstawie śmieci tam leżących (głównie puszki po piwie i buteleczki po wódce + pudełka po papierosach) wniosek nasuwa się jeden: kierowców takich jak ten jest znacznie, znacznie więcej. Dużo tu zależy od naszej reakcji na widok siadającego za kółkiem znajomego, bliskiego, itp. Nie dawajmy przyzwolenia. Tak na marginesie; jaką prędkość musiał mieć motocykl, że wywrócił taki samochód?
2019-08-07 16:31:19
krzysztof.mm: póki co nie ma aresztu, ale... na Nowogrodzkiej dziś nagłe zebranie PiS-owskiej wierchuszki - szachiści się domyślają, misternie układany gambit się sypie, poseł Nitras dał potężnego s z a c h a, Kaczyński zamierza w obronie poświęcić h e t m a n a
2019-08-07 16:41:41
Wyborca 456: krzysztof.......... jak zwykle w temacie.....
2019-08-07 16:54:31
donekT: john-Q A co z zasadą HUMANITARYZMU? Rozumiem, że w Twoim jonh-Q zaścianku ów termin HUMANITARYZMU należy do pojęć obcych, nieznanych. Pomijam, iż proponowanej z twojej strony john-Q kary nie ma w kodeksie i zastanawiam się, na jakiej podstawie Ty john-Q wchodzisz w buty Niezawisłego Sądu i wzywasz do nienawiści względem jednego z uczestników zdarzenia.
2019-08-07 16:58:59
donekT: krzysztof-Q, Skąd wiesz, co się dzieje na Nowogrodzkiej? Najwidoczniej tam byłeś. Tak nawiasem, pouczające są przypadki Piotra Najsztuba, czy Kamila Durczoka, w odniesieniu do ich uczestnictwa w ruchu drogowym, w roli kierowców, oczywiście. krzysztof-Q, może coś wiesz w tej sprawie?
2019-08-07 17:28:13
jasper: Niuniusiu, doneczku, a co z wypadkiem bylej pani prezes? Co sie stalo z dyskietkami z tego wypadku w panstwie prawa i sprawiedliwosci. Moze cos wiesz na ten temat ?
2019-08-07 17:37:30
donekT: W nawiązaniu do innego wątku, MNIE INTERESUJE, jasper-Q sutanna to nie sukienka, natomiast Ty jasper-Q napisałeś cytat" „dymani” przez (...) panow w sukienkach." koniec cytatu, przy czym owych "panow w sukienkach" przedstawiłeś w kontekście pejoratywnym. jasper-Q, następnie zwróciłem Ci jasper-Q uwagę, iż Ty jasper-Q głosisz NIENAWIŚĆ (treści TRANSFOBICZNE). Czyżbyś Ty jasper-Q próbowałeś tym sposobem wykazywać TWOJĄ JASPER-Q NIENAWIŚĆ względem osób TRANSSEKSUALNYCH lub TRANSWESTYTÓW? Albo co gorsza, czyżbyś Ty jasper-Q próbowałeś tym sposobem szczuć na osoby TRANSSEKSUALNE lub TRANSWESTYTÓW? Zadałem Ci jasper-Q pytanie, czy czasem Ty jasper-Q jesteś TRANSFOBEM? Nie udzieliłeś na nie odpowiedzi, jedynie próbowałeś Ty jasper-Q manipulować, Ty jasper-Q nie zaprzeczyłeś jakobyś Ty jasper-Q był TRANSFOBEM. Wobec tego, w związku z faktem, iż Ty jasper-Q już dawniej nawiązywałeś np. do "MIEDLARA", śmiem u Ciebie jasper-Q dostrzegać, z uzasadnieniem podejrzewać, postawy TRANSFOBICZNE. Czy Ty jasper-Q się z tym zgadzasz?
2019-08-07 17:38:24
donekT: Mach-U, krzysztof-Q jeden z użytkowników wykazuje skłonności TRANSFOBICZNE a Wy zdajecie się tego nie dostrzegać i nie reagujecie. WSTYD! A może Ty Mach-U i Ty krzysztof-Q może jeszcze wspieracie przedstawione zachowanie?
2019-08-07 17:39:07
Herr Flick: Potłumaczy jak Durczok, zrobi objazd po telewizjach śniadaniowych jak Olbryski, przyzna się do choroby alkoholowej jak Felicjańska i go uniewinnią. A Gazeta Wyborcza napisze: o co nam chodzi? Przeciez wszyscy Polacy piją i jeżdżą po pijoku.
2019-08-07 19:01:08
john: Donek ty dzbanie do jakiej nienawiści wzywam ??? Nie ma tolerancji dla pijaków za kółkiem ale ty tego nie zrozumiesz bo przecież nie masz prawa jazdy.Pieprzysz coś o humanitaryzmie jak gęś bez głowy.Pamiętaj dzbanie że każdego taki pijak może zabić i dotyczy to również ciebie.
2019-08-07 19:10:13
pogromca ciemnoty: Niestety, dyndające na lusterkach chrześcijańskie amulety w kształcie krzyżyka, nie sprawią, że katoliccy pijacy wytrzeźwieją zaraz po uruchomieniu silnika.
2019-08-07 19:41:40
donekT: john-Q, człowieku z zaścianka, sądząc na podstawie samych wypowiedzi, nienawiść okazywana z Twojej john-Q strony względem jednego z uczestników zdarzenia. Nawet jeżeli jest winny, nie oznacza, iż jako usprawiedliwione należy potraktować domaganie się tortur z Twojej john-Q strony. Plus, niedopuszczalna jest sytuacja, w której samozwańczo stawiasz się w roli Niezawisłego Sądu. Można odnieść wrażenie, że Ty john-Q nawołujesz do samosądu. john-Q jeszcze próbujesz grozić? Na Twoim john-Q przykładzie, dawne przysłowie okazuje się wciąż aktualne, Z pustego (dzbana) i Salomon nie naleje.
2019-08-07 19:47:14
donekT: krzewiciel ciemnoty, napisałeś cytat "chrześcijańskie amulety w kształcie krzyżyka" koniec cytatu. Cóż to za nietrafione oksymorony tworzysz? Dodatkowo napisałeś cytat " katoliccy pijacy wytrzeźwieją zaraz po uruchomieniu silnika." koniec cytatu. Na jakiej podstawie w ten sposób twierdzisz? Dlaczego dopuszczasz się Ty krzewiciel ciemnoty, dyskryminacji na tle wyznaniowym? Może jesteś z tego samego zaścianka co john??? Pochwalcie się, gdzie się ów zaścianek się znajduje i jakie ugrupowanie polityczne wspieracie, warto wiedzieć.
2019-08-07 19:54:01
Brzęczyszczykiewicz: Szanowni panowie donekT i jasper - czy nie moglibyście umówić się gdzieś na wódkę i omówić nurtujace was problemy egzystencjonalne, religije i polityczne dogłębnie, patrząc sobie w oczy, bo wasze wynaturzenia na forum dotyczące wypadków drogowych są zupełnie nie na ten temat, który chciałoby się przeczytać. Nie mieszajcie tematów. Pozdrawiam.
2019-08-07 20:06:34
skuter66: krzysztof.mm, lecz się chłopie.
2019-08-07 20:11:50
donekT: Brzęczyszczykiewicz Kto tu miesza tematy? NALEŻY POWIEDZIEĆ STOP NIENAWIŚCI! Uwagi (aczkolwiek słuszne) odnoś pod konkretny adres. Mnie do tej bajki nie mieszaj.
2019-08-07 21:44:58
jasper: Szanowny panie Brzęczyszczykiewicz, nie pijam wodki a na rozmowe w cztery oczy wybieram ludzi inteligentnych. Przykro mi ale nie trafiles. Proponuje Tobie spotkanie i dyskusje z donkiem na trzezwo. Uwaga, tylko czy na trzezwo dasz rade :-)
2019-08-07 22:51:48
rainman: Jasper, byś był ogarnięty to wiedziałbyś, że rozmowa z donkiem będzie interesująca. I nie ma znaczenia, że jesteście po różnych stronach barykady.
2019-08-08 07:15:03
jasper: rainman, zrozum wreszcie, ze nie jestem po zadnej stronie „barykady“. Wydawalo sie, ze po latach tzw. komuny Polacy zmadrzeli i beda wybierac do rzadzenia ludzi madrych, przyzwoitych. Ale to, co teraz dzieje sie w kraju, gdzie ludzi przyzwoitych, honorowych jak na lekarstwo. Miernoty polityczne, bo widac nie ma lepszych jak np. marszalek Sejmu dostaja niesamowita wladze i chlepcza ile sie da. W kraju niby katolickim nie ma zadnych konsekwencji za mowienie nieprawdy, chamstwo poslow, glosowanie na dwie rece, niszczenie Konstytucji na ktora przysiegali. Gdzie krytyka takiego stanu rzeczy i to zarowno ze strony obywateli czy KK. Dziwie sie !!!!
2019-08-08 16:25:07
krzysztof.mm: wyborca 456 - i jak zwykle dobrze zorientowany, i już po moralnym k a r l e, i brawo Nitras!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: